Paige Spiranac naśmiewa się z golfistów LIV za pomocą klipu Messi-Salt Bae

Augusta National mówi, że kwalifikujący się gracze – w tym LIV – mogą uczestniczyć w Masters

Treść artykułu

Wspaniała golfistka Paige Spiranac – pro-PGA – strzela do zbuntowanych graczy, którzy dołączyli do kontrowersyjnej gry LIV Golf.

Reklama 2

Treść artykułu

29-letni były golfista opublikował klip z niesławnego spotkania argentyńskiej supergwiazdy Lionela Messiego z młodą osobowością TikToka Salt Bay na polu golfowym w Katarze po finale Pucharu Świata.

Treść artykułu

Oczywiście nie doszło do spotkania umysłów: Messi słynął z zignorowania Beya.

Linki, które mają największy wpływ, wyobrażają sobie, że gwiazda PGA, Rory McIlroy, robi to samo z LIV Golf Squad.

READ  Charles Leclerc odpowiada na pogłoski o zwolnieniu Mattii Binotto: PlanetF1

Reklama 3

Treść artykułu

Na filmie Salt Bay wydaje się prześladować legendę Messiego i robi wszystko, aby zwrócić na siebie jego uwagę. sól kto? Messi po prostu odsuwa to na bok.

Fani golfa żartobliwie zobaczą, jak Spiranac robi to samo, gdy McIlroy — zdeklarowany krytyk juniorów — spotyka się z niezależnymi golfistami. Golfista powiedział, że sprawy „nie zakończą się dobrze” w LIV Golf.

Rory McIlroy z Irlandii Północnej pozuje z trofeum po wygraniu RBC Canadian Open w St. George's Golf and Country Club w niedzielę w Toronto.
Rory McIlroy z Irlandii Północnej pozuje z trofeum po wygraniu RBC Canadian Open w St. George’s Golf and Country Club w niedzielę w Toronto. Fotografia autorstwa Minasa Panagiotakisa /Obrazy Getty’ego

Podpisała wideo: „Gracze LIV próbują przywitać się z Rory (McIlroy) na Masters”.

We wtorek Augusta National Golf Club powiedział, że „zaprosi osoby spełniające nasze obecne kryteria do rywalizacji w Turnieju Masters 2023”. Ogłoszenie oznacza, że ​​​​członkowie LIV, którzy kwalifikują się do turnieju Masters 2023, będą mogli grać, w tym Dustin Johnson i Phil Mickelson.

Reklama 4

Treść artykułu

„Każda decyzja, którą podejmujesz w życiu wyłącznie dla pieniędzy, nigdy nie zmierza we właściwym kierunku” – powiedział McIlroy zeszłej wiosny.

„Oczywiście, pieniądze są decydującym czynnikiem w wielu sprawach na tym świecie, ale jeśli chodzi tylko o pieniądze, nie wydaje się, aby wszystko szło tak, jakbyś tego chciał. Przechodziłem przez to wiele razy w życiu. ”

Reklama 5

Treść artykułu

Speranac skontaktował się z zespołem McIlroya. Żartowała, że ​​golfista zlekceważyłby Johnsona i innych na Masters w 2023 roku – w ten sam sposób, w jaki Messi zlekceważył Salt Bay.

READ  Pinkbike Primer: EWS po raz pierwszy jedzie do Sugarloaf w stanie Maine

Początkowo buntownikom, takim jak Mickelson i Johnson, zabroniono udziału w wydarzeniach PGA, ale nastąpiła zmiana zdania. Biorąc pod uwagę, jak gorąca była wojna na słowa między tymi dwiema grupami, w klubie mogło zapanować dużo ciszy.

Przepraszamy, ale załadowanie tego filmu wideo nie powiodło się.

W sierpniu McIlroy ponownie zadzwonił do LIV Golf.

„Nienawidzę tego, naprawdę tego nienawidzę” – powiedział dziennikarzom.

„Nienawidzę tego, co on robi w golfie. Trudno będzie mi znieść wyjazd do Wentworth za dwa tygodnie i zobaczenie tam 18 z nich. Po prostu mi to nie pasuje”.

[email protected]

@ćwierkać

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderacja komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się na stronie. Prosimy o merytoryczne i pełne szacunku komentarze. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja wątku komentarzy, który obserwujesz, lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. Odwiedź nasze Wytyczne dla społeczności, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat dostosowywania ustawień poczty e-mail.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top