Otwórz dźwięki stroboskopowe swojego iPhone’a, aby usłyszeć wyłączenie i dzwonki rozruchowe za każdym razem, gdy wyłączasz i ponownie uruchamiasz urządzenie «iOS i iPhone :: Gadget Hacks

Po wyłączeniu, włączeniu lub ponownym uruchomieniu iPhone’a nigdy nie wyda dźwięku. Działa wiele komputerów i urządzeń z Androidem, więc dlaczego nie działa Twój iPhone? Cóż, niektórzy z was mogą nie musieć ponownie zadawać tego pytania.

Jest uruchomione ukryte ustawienie iOS 16 Daje dźwięk dzwonka przy każdym wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu iPhone’a. Będziesz słyszeć go za każdym razem z taką samą głośnością, niezależnie od głośności urządzenia. Twój iPhone może być w trybie cichym i nadal będziesz słyszeć dźwięk wyłączania i dzwonek zasilania.

Jedynym problemem jest to, że to tylko dla Modele z serii iPhone 14. Więc jeśli masz iPhone’a 14, iPhone’a 14 Plus, iPhone’a 14 Pro lub iPhone’a 14 Pro Max, możesz włączyć dźwięki wyłączania i uruchamiania.

Jest to bardzo przydatne dla użytkowników niewidomych i niedowidzących, ponieważ nie można stwierdzić, kiedy iPhone jest wyłączony, czy włączony bez niego. Są cenne dla wszystkich innych, więc nie musisz już patrzeć na swojego iPhone’a, czekając na pojawienie się logo Apple. Poza tym świetnie wygląda.

Dbaj o bezpieczeństwo połączenia bez miesięcznego rachunku. Dostać Dożywotnia subskrypcja Do VPN Unlimited dla wszystkich urządzeń przy jednorazowym zakupie nowego urządzenia Narzędzie do robienia zakupówOglądaj Hulu lub Netflix bez ograniczeń regionalnych, zwiększ bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci publicznych i nie tylko.

Kup teraz (80% zniżki)>

Inne warte uwagi oferty do sprawdzenia:

READ  Samsung Galaxy Z Fold, Z Flip 4 może wkrótce mieć większą konkurencję

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top