Oto jak książę Jerzy i księżniczka Charlotte uhonorują królową Elżbietę na pogrzebie

Książę Jerzy A Księżniczka Charlotte Będziesz odgrywać wpływową rolę w ich prababci Królowa Elżbieta Pogrzeb państwowy w poniedziałek.

9-letni książę i jego siedmioletnia siostra wezmą udział w procesji, gdy trumna króla zostanie przeniesiona do Opactwa Westminsterskiego, zgodnie z nakazem nabożeństwa wydanym w niedzielę przez Pałac Buckingham.

Dwóch młodych arystokratów kroczy za swoimi rodzicami, księciem Williamem i Kate Middleton, teraz znanymi jako Książę i księżna Walii po śmierci króla.

W programie biorą udział starsze dzieci Williama i Kate, książę Walii Jerzy i księżna Charlotte Walii.

Oficjalny program pogrzebowy królowej.

Nie przewiduje się udziału najmłodszego z nich, 4-letniego księcia Ludwika.

Chociaż młodzi członkowie rodziny królewskiej nie przywieźli dziadka Krótki pogrzeb księcia Filipa W zeszłym roku George i Charlotte towarzyszyli później rodzicom w marcowej nabożeństwie żałobnym dla księcia Edynburga.

Książę William, książę Jerzy, księżniczka Charlotte i Kate Middleton uczestniczyli w marcowym nabożeństwie żałobnym dla księcia Edynburga w opactwie Westminster.
Książę William, książę Jerzy, księżniczka Charlotte i Kate Middleton uczestniczyli w marcowym nabożeństwie żałobnym dla księcia Edynburga w opactwie Westminster.

Samir Hussain przez Getty Images

Król Karol III Królowa małżonka Camilla poprowadzi brytyjską rodzinę królewską w procesji pogrzebowej królowej, a następnie księżniczka Anne i jej mąż, wiceadmirał Sir Timothy Lawrence. Książę Andrzej, książę Edward i jego żona Sophie, hrabina Wessex i na zawsze.

Czworo dzieci królowej i ich małżonkowie podążają między innymi za Williamem, Kate, Georgem, Charlotte, księciem Harrym i Meghan Markle.

królowa Umierać 8 września w Balmoral w Szkocji. Miała 96 lat.

Przed poniedziałkowym pogrzebem, konta rodziny królewskiej w mediach społecznościowych opublikowały nigdy wcześniej nie widziane zdjęcie królowej w niedzielę.

„Zdjęcie zostało zrobione z okazji Platynowego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości – pierwszego brytyjskiego monarchy, który osiągnął kamień milowy” – czytamy w tekście towarzyszącym zdjęciu szeroko uśmiechniętej królowej. „Jutro miliony zgromadzą się, by upamiętnić jej cudowne życie”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top