Oto dwie nadchodzące darmowe gry w Epic Games Store 15 darmowych gier

Epic Games Store oferuje 15 gier w ramach przedłużonej promocji rozpoczynającej się 15 grudnia. Oto dwie gry, które prawdopodobnie będą oferowane za darmo.

W zeszłym roku mieliśmy Gry objęte Który pojawi się w Epic Games Store, zanim zostanie ogłoszony. Został wcześniej oceniony przez koreańską Radę Ratingową, a ocena wskazywała, że ​​dotyczy to sklepu Epic Games. To samo dzieje się w tym roku, a także daje nam wyobrażenie o darmowych grach z rozdania Epic Games Store.


W Epic Games Store znajduje się pełna lista 15 darmowych gier, a jedną z ostatnio potwierdzonych gier była Encased. Trafia do Epic Games Store 22 grudnia wraz z inną grą, Shadow Tactics: Aiko Choice.

  • W pudełku: postapokaliptyczna gra RPG science-fiction — ZA DARMO 23-24 grudnia — Sklasyfikowany 22 grudnia
  • Shadow Tactics: Aiko’s Choice – Może być za darmo 27-28 grudnia – Sklasyfikowany 22 grudnia
  • Eximius: Przejęcie linii frontu — może być jasne 28-29 grudnia — Sklasyfikowany 15 grudnia

Biorąc pod uwagę, że Shadow Tactics było ostatnio oferowane za darmo, ma sens, aby Epic Games oferowało również opcję Aiko. Gra może być darmowa od 27 do 28 grudnia na podstawie wcześniejszych plotek Dealabs.

Eximius: Seize the Frontline to kolejna gra, która wkrótce zadebiutuje w sklepie Epic Games. Podobnie jak Encased, może być dostępna jako część gratisów po uruchomieniu, aby przyciągnąć nowych użytkowników do gry. Wreszcie, Encased była kolejną starą grą, która zadebiutowała w Epic Games Store i była oferowana za darmo.

Do końca rozdania zostało już niewiele czasu, więc być może w końcu się dowiemy. Tytuły te nie zostały w żaden sposób potwierdzone, ale w oparciu o wcześniejsze trendy i gry, które zostały ocenione, jest bardzo prawdopodobne, że będą oferowane za darmo w Epic Games Store podczas tych 15 darmowych gier.

READ  Instagram po cichu przekracza minimalny dzienny czas
Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top