Oświadczenie CFL na czwartkowy mecz Elks-Argonauts

TORONTO – Kanadyjska Liga Piłki Nożnej wydała następujące oświadczenie:

Kanadyjska Liga Piłki Nożnej odkłada czwartkowy mecz w Toronto pomiędzy Toronto Argonauts a Edmonton Elks po otrzymaniu wiadomości, że wielu graczy Elks uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Jest to zgodne ze standardem opieki nad COVID-19 i sportem zawodowym. Odzwierciedla to również nasze pragnienie, aby zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, trenerów i personelu – a także zdrowie publiczne – były ponad wszelkimi innymi względami.

Łosie nie będą ćwiczyć ani podróżować, dopóki nasi wyżsi urzędnicy medyczni i zdrowia publicznego nie zapewnią nas, że jest to dla nich bezpieczne. Cały personel poziomu 1 Elks, w tym zawodnicy, trenerzy i personel pomocniczy, zostanie teraz poddany ulepszonemu protokołowi testowania, który obejmuje izolację.

Najnowszy przeciwnik Elks, BC Lions, weźmie udział w ulepszonym protokole i będzie uważnie obserwowany w tym tygodniu. Konsultując się z naszym naczelnym lekarzem, nie sądzimy, by lwy były zagrożone infekcją. Liga pracuje teraz nad przełożeniem meczu między Łosiami i Argonautami.

Wiemy, że jest to rozczarowująca wiadomość dla fanów CFL, ale jesteśmy przekonani, że zdecydowanie poprą naszą decyzję o postawieniu bezpieczeństwa na pierwszym miejscu.

READ  Zdjęcia rentgenowskie, aby dodać flagę Montrealu podczas play-offów wśród raportów o wspólnej areszcie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top