Ospreay poszedł na Omegę na konferencji prasowej Wrestle Kingdom

Trochę przyćmiony jest oczekiwanym debiutem niejakiego Chiefa, ale Kenny’ego Omegi Powrót do nowej Japonii dla Królestwo zapaśnicze 17 To ważna sprawa.

Tak jest z pewnością w przypadku jego przeciwnika, Willa Ospreaya.

Został wybrany następcą Omegi jako jeden z najlepszych gaijin (obcokrajowców) w NJPW. Omega i jej dyrektor, Don Callis Nie myśl, że Ospreay wykonał bardzo dobrą robotę. 29-letni Brytyjczyk jest zrozumiały on tego żałuje —zwłaszcza widząc go, gdy otrzymał zadanie wypełnienia tej roli podczas pandemii, kiedy japońska publiczność była ograniczona nie tylko pod względem możliwości uczestniczenia w przedstawieniach, ale także w sposobie interakcji podczas nich (japońskiej publiczności zabroniono wiwatować lub głośno buczeć przez ostatnie dwa lata).

Kiedy Callis drwił z Ospreay na dzisiejszej konferencji prasowej przed pokazem (3 stycznia), kwestionując w szczególności wytrzymałość psychiczną mistrza Stanów Zjednoczonych IWGP, wszystko wrzało…

„Teraz mnie posłuchaj. Nie masz pojęcia, w jakim jesteś stanie – chcesz wiedzieć, w jakim jestem stanie, kolego? Musisz siedzieć w domu i jechać trzy godziny na Florydę? trzeba robić w tym czasie.

„Stary, dla nas – dla mnie to 12-godzinny lot z Anglii przez całą drogę, prawda? Ale zgadnij co? To zmieniło się w 15 i pół godziny lotu. Dlaczego? Ponieważ trwa ciężka wojna w Rosji i na Ukrainie. To, że kręciłem się po tym cholernym lotnisku przez cztery godziny, bo musiałem udowodnić, że jestem negatywny na COVID, mimo że miałem zaświadczenie od lekarza, że ​​​​nie mam. Wtedy to nie było wystarczająco dobre, i potem musiałem zostać 14 dni w hotelu nie większym. Z schowka na miotły, przyjacielu. 14 dni w twoim pieprzonym umyśle. A potem możesz wyjść i walczyć dla wszystkich, w ciszy, nie widząc żadnego pieprzonego światła dziennego. przez dwa tygodnie.

„Programy kończą się o 21:00, restauracje zamykają o 20:00, więc głodujesz połowę swojego cholernego menu – ale graliśmy dalej. Posłuchaj mnie, nie rozumiem i nie wiem, dlaczego ktoś miałby chcieć oglądać Zapasy z oklaskami.” Nie znam żadnego. Ktoś chciał to obejrzeć, ale ludzie się pojawili.

„O to musiałem walczyć. A ty siedziałeś tam i mnie nie doceniałeś, ty mała suko. Jak śmiesz. Nie masz pojęcia, przez co przeszedłem. Mój najlepszy przyjaciel zmarł i musiałem oglądać jego pogrzeb na moim pieprzony iPad, koleś. Jak śmiesz tam siedzieć i naprawdę umniejszać wszystko, co zrobiłeś, aby pomóc.

„Widzę, jesteś wielką gwiazdą, jesteś równy temu miejscu. Sprowadziłeś wszystkich, wszystkich przypadkowych fanów i wszystkich tych sławnych chłopaków z Kenny Omega do Nowej Japonii, dziękuję bardzo. Bo teraz idą żeby patrzeć, jak do mnie schodzisz. Facet, który uprawiał seks z facetem, został tutaj, facet, który dał wszystko temu miejscu, kolego. Słuchałem twojego cholernego słowa, które powiedziałeś mi cztery lata temu.

Nie wymieniając go, odniósł się również do przyjaciela i partnera Omegi, Koty Ibushi. jako część Długoletnia historia Złotych KochankówIbushi miał zagonić dla niego Kenny’ego Królestwo zapaśnicze 13Główne wydarzenie. Wstrząs mózgu podczas wcześniejszej walki z Ospreayem na karcie uniemożliwił to.

„I mówię ci teraz, przykro mi, że mu się to przytrafiło, i przepraszam, że ci go odebrałem. Ale nie myśl o tym źle. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej samej sytuacji jak on, nie żaden osąd nie powstrzyma mnie przed pochyleniem twojej cholernej głowy, bracie. Nie lekceważysz moich zdolności do największego etapu, w jakim się znajduję.

„To jest teraz moja chwila. Albo przekażesz tę pochodnię dalej, albo ja ci ją odbiorę.”

Jeśli mogą zapewnić to, czego oczekują fani meczu, czy jest to zgodne z tą promocją? Ludzie będą mówić o Ospreay vs. Omega jutro, bez względu na to, kto pojawi się w Tokyo Dome.

READ  Britney Spears nie jest w niebezpieczeństwie pomimo rosnącej liczby fanów

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top