Organizacja Trumpa. Podmioty te zostały uznane za przestępstwo i ukarane grzywną w wysokości 4000 USD przed procesem za oszustwa podatkoweCNN

Sędzia sądu karnego na Manhattanie oskarżył podmioty Trump Organization o przestępstwo za nieprzestrzeganie wielu wezwań wielkiej ławy przysięgłych z października 2020 r.

Sędzia Juan Merchan nakazał Organizacji Trumpa. Wcześniej w sądzie sędzia powiedział, że podmioty płacące grzywnę w wysokości 4000 USD za naruszenia zostały zamknięte od czasu jego orzeczenia w grudniu ubiegłego roku, aby nie było stronniczości wobec oskarżonych na rozprawie.

Nie jest jasne, czy firmy faktycznie zapłaciły grzywny nałożone rok temu, niezależnie od grzywien, które mogą sięgać nawet 1,61 mln USD w związku z wyrok skazujący przeciwko dwóm z Trump Organization. komp.

CNN zwróciło się do stron o komentarz.

Kupiec rządził pod koniec Organizacji Trumpa. w procesie o oszustwo podatkowe, że wyjaśni sprawę, gdy ława przysięgłych wyda werdykt, ponieważ uznał sprawę za „kwestię budzącą wielkie zainteresowanie opinii publicznej”.

Ława przysięgłych ostatecznie postawiła w stan oskarżenia dwa podmioty – Trump Corporation i Trump Payroll Corp – w zeszłym tygodniu we wszystkich zarzutach związanych z programami Trump Org. Kierownictwo oszukuje na swoich podatkach osobistych.

W orzeczeniu stwierdzono, że firmy Trump dostarczyły tysiące stron dokumentów w procesie odkrycia, ale nadal nie spełniły kluczowych żądań powodów pomimo nakazów sądowych.

Prawnicy firm Trumpa twierdzili, że nie zastosowali się do nich w 2021 r., ponieważ wezwania były niejasne, a ramy czasowe na odpowiedź były „nieracjonalnie krótkie, biorąc pod uwagę zakres i zakres żądań”, zgodnie z postanowieniem sądu.

READ  „Fałszywy spadkobierca” zwolniony do aresztu domowego i walczy z deportacją Nowości

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top