Oppo F17 i Oppo A73 już otrzymują aktualizację Androida 12 تحديث

Ruszyła oficjalna aktualizacja ColorOS 12 dla Oppo F17 i Oppo A73. W Indiach i Wietnamie jest obecnie wprowadzana najnowsza aktualizacja Androida 12. Jeśli jednak klienci chcą uzyskać aktualizację ColorOS 12 w początkowej fazie wdrażania, powinni złożyć zamówienie. Oba modele smartfonów Oppo otrzymały wcześniej w kwietniu ColorOS 12 Beta.

Oppo ogłosiło wprowadzenie ColorOS 12 dla Oppo F17 w Indiach w poście społecznościowym. Tak samo potraktowano Oppo A73 w Wietnamie.

Producent smartfonów wspomniał o kilku punktach, na które użytkownicy powinni zwrócić uwagę przed aktualizacją telefonów, w tym o przygotowaniu kopii zapasowej przed aktualizacją, aby uniknąć utraty danych spowodowanej nieprzewidzianymi okolicznościami.

Tymczasem, jeśli chcesz uzyskać oficjalną wersję ColorOS 12 opartą na Androidzie 12 na telefonie Oppo, możesz złożyć wniosek, przechodząc do Ustawienia Informacje o aktualizacji oprogramowania telefonu Dowiedz się o ColorOS 12 beta.

Jak wspomniano wcześniej, Oppo F17 i Oppo A73 otrzymały w kwietniu wersję beta aktualizacji ColorOS12 opartej na systemie Android 12.

Kwalifikującym się użytkownikom zaleca się również upewnienie się, że na ich urządzeniu działa najnowsza oficjalna wersja ColorOS.

Przypomnijmy, że Oppo F17 zadebiutował w Indiach we wrześniu 2020 roku, natomiast Oppo A73 zadebiutował w październiku 2020 roku w Tunezji. Telefon był dość podobny do modelu F17.

Podsumowanie wiadomości:

  • Oppo F17 i Oppo A73 już otrzymują aktualizację Androida 12 تحديث
  • Sprawdź każdą okładkę od najnowszych Nowości technologiczne aktualizacje.

READ  Co to jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe i jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top