OpenAI uruchamia ChatGPT Plus, począwszy od 20 USD miesięcznie • TechCrunch

Mając na celu zarabianie na tym, co stało się zjawiskiem wirusowym, OpenAI dzisiaj Uruchomiona Nowy próbny plan subskrypcji dla ChatGPT, sztucznej inteligencji generującej tekst, która potrafi w przekonujący sposób pisać artykuły, wiersze, e-maile, słowa i inne rzeczy, które przypominają ludzi. Nazywana ChatGPT Plus i zaczynająca się od 20 USD miesięcznie, usługa oferuje szereg korzyści w stosunku do linii podstawowej ChatGPT, mówi OpenAI, w tym powszechny dostęp do ChatGPT nawet w godzinach szczytu, szybsze czasy reakcji i priorytetowy dostęp do nowych funkcji i ulepszeń.

Darmowy poziom ChatGPT pozostanie na stałe — nie zniknie. Jeśli chodzi o ChatGPT Plus, jest on obecnie dostępny tylko dla klientów z USA. OpenAI mówi, że rozpocznie proces zapraszania ludzi ze swojej strony Lista oczekujących W nadchodzących miesiącach spodziewamy się rozszerzenia Plusa na kolejne kraje i regiony „już wkrótce”.

„Uruchomiliśmy ChatGPT jako wstęp do badań, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o mocnych i słabych stronach systemu oraz zebrać opinie użytkowników, aby pomóc nam poprawić jego ograniczenia” – napisał OpenAI w poście na blogu. „Od tego czasu miliony przekazały nam opinie, wprowadziliśmy wiele ważnych aktualizacji i widzieliśmy, jak użytkownicy znajdują wartość w wielu profesjonalnych zastosowaniach, w tym w tworzeniu i edytowaniu treści, burzy mózgów, pomaganiu w programowaniu i uczeniu się nowych tematów”.

ChatGPT Plus może być pierwszym z kilku przyszłych planów, wskazówki OpenAI. W poście na blogu firma stwierdziła, że ​​„aktywnie bada” opcje tanich planów, biznesplanów, pakietów danych, a także API.

„Uwielbiamy naszych darmowych użytkowników i nadal będziemy oferować bezpłatny dostęp do ChatGPT. Oferując tę ​​cenę subskrypcji, będziemy w stanie pomóc w udostępnieniu bezpłatnego dostępu jak największej liczbie osób” – kontynuowała firma. Planujemy ulepszyć i rozszerzyć tę ofertę w oparciu o Twoje opinie i potrzeby.

Otwórz sztuczną inteligencję zapowiedź ChatGPT Plus wystartował na początku stycznia, ogłaszając, że „zaczął myśleć o tym, jak zarabiać na ChatGPT” i opublikował ankietę przedstawiającą potencjalne ceny – i funkcje – planu „ChatGPT Professional”. Następnie, kilka tygodni temu, kilku użytkowników ChatGPT zgłosiło swoje istnienie Przyznaj dostęp do poziomu profesjonalnego Co kosztuje 42 dolary miesięcznie, co z perspektywy czasu wydaje się być w błędzie.

READ  Umowa w sprawie kontroli chińsko-amerykańskiej może uniknąć masowych odpisów

Pomimo spór I kilka zakazyChatGPT okazał się sukcesem reklamowym dla OpenAI, przyciągając uwagę mediów głównego nurtu i publikując niezliczone memy w mediach społecznościowych. ChatGPT miał ponad 1 milion użytkowników na początku grudnia – godna pozazdroszczenia baza użytkowników dla wszystkich kont. Ale jest to droga usługa. Według Sama Altmana, współzałożyciela i dyrektora generalnego OpenAI, wydatki związane z prowadzeniem ChatGPT są „zaskakujące” poinformować do kilku centów za czat w całkowitych kosztach obliczeniowych.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top