OnePlus 11 nadal przecieka, zdjęcia praktyczne i produktowe


(Pocket-lint) — OnePlus 11 zostanie ogłoszony 7 lutego, a OnePlus opublikował już serię zdjęć związanych ze stylem życia — ale było wiele przecieków na temat tego telefonu.

Przede wszystkim data 7 lutego będzie świadkiem premiery telefonu w Indiach, ale wydaje się, że faktycznie zostanie on zaprezentowany najpierw w Chinach, 4 stycznia 2023 r., zgodnie z kontem OnePlus na Weibo. Oznacza to, że o tym telefonie będziemy wiedzieć wszystko na długo przed jego światową premierą.

Po drugie, widzieliśmy również wiele obrazów przecieków tego urządzenia. Jest to dodatek do zdjęć związanych ze stylem życia, które ostatnio Ci udostępniliśmy.

Dziękuję za 91 telefonów komórkowych Możesz rzucić okiem na praktyczne schematyczne obrazy przedniej i tylnej części telefonu. Niewiele można wydobyć z tego nagrania.

Dzisiejszy filmik z Pocket Lint
91 telefonów komórkowychOnePlus 11 nadal przecieka, zdjęcia praktyczne i produkt 2

Jednak widzieliśmy również kilka zdjęć produktów udostępnionych dzięki Abhishekowi Yadavowi na Twitterze. Ten telefon jest pokazany ze wszystkich stron, więc nie pozostawia nic wyobraźni.

Możesz zobaczyć, jak kamera jest zintegrowana z ramką – tak jak zrobił to Samsung z wieloma poprzednimi modelami – podczas gdy ten suwak jest dość widoczny z boku urządzenia.

Oczekuje się, że OnePlus 11 zostanie uruchomiony z Snapdragonem 8 Gen 2, zaoferuje potrójny aparat Hasselblad i zapewni superszybkie ładowanie. Co ciekawe, wydaje się, że OnePlus wypuszcza ten flagowy telefon 2023 bardzo wcześnie w roku, po tym, jak został wprowadzony na rynek wcześniej wiosną. Sugeruje to, że chce być bardziej konkurencyjny i dostępny na rynku dla klientów odzwyczajających się od urządzeń takich jak Xiaomi czy Samsung, które są teraz wprowadzane na rynek na początku roku.

READ  Producent gier wideo CD Projekt rośnie po aktualizacji strategii i wykupie akcji

Napisane przez Chrisa Halla.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top