Olivia Wilde ujawnia, że ​​Harry Styles splunie na Chrisa Pine’a: ​​WIDEO – Hollywood Life


Pokaż galerięŹródło: David Fisher / Shutterstock

Olivia Wilde Przerwała milczenie jedną z wielu plotek otaczających jej nadchodzący film, nie martw się, mój drogi. 38-letnia reżyserka mówiła o „spitgate” podczas swojego występu 21 września Późna wystawa ze Stephenem Colbert Położyć plotka ten który Harry’ego Stilesa napluć na Chris Sosna Podczas projekcji filmu w Festiwal Filmowy w Wenecji 5 września na odpoczynek. – Nie zrobił – powiedziała z szerokim uśmiechem na twarzy. „Myślę, że jest świetnym przykładem dla ludzi szukających dramatu, gdzie tylko mogą. Harry właściwie nie pluł na Chrisa”.

Jak wiedzą fani, Harry, 28, kontr plotki Podczas jego koncertu, który odbył się 7 września w Nowym Jorku, nagranie wideo, na którym siedzi obok 42-letniego Chrisa, stało się popularne, ponieważ wielu wyglądało na Harry’ego plującego bezpośrednio na kolana swojego kolegi. „Za szybko wyjechałem do Wenecji, żeby pluć na Chrisa Pine’a” – powiedział Harry publiczności podczas swojego koncertu, podekscytowany powrotem na scenę. Tłum wybuchnął krzykiem po tym, jak Harry niedbale mówił o sytuacji.

Wcześniej źródło zbliżone do poprzedniego Jednokierunkowa członek powiedział Hollywood na żywo To jest „100% nie pluć na/na” star trek aktor. Dodali, że plotka była „całkowicie sfabrykowaną wymianą, a każda sugestia w inny sposób jest rażącą próbą stworzenia dramatu, który po prostu nie istnieje”.

Podczas gdy plotki o pluciu dotarły zarówno do Harry’ego, jak i Olivii Od tamtego czasu spotykają się Koniec 2020 roku, jeden śmiech, to są letnie plotki, z którymi obsada zmagała się przez ostatnie kilka tygodni. nie martw się, mój drogi Prześladowany przez tygodnie dramatów i kontrowersyjnych plotek, w tym dramat o tym, czy Olivię zwolniono. Shia LaBeouf, 36, który pierwotnie grał Harry’ego, czy zrezygnował. Oboje wymienili sprzeczne historie o tym, jak to się stało Cholery z filmu Zszedł na początku września. Co więcej, Olivia znalazła się pod publiczną kontrolą za prowadzenie rzekomej toksycznej grupy i zgłoszenie konfliktu z postacią Harry’ego, Florencja Pugh. The Dom ałun Zamknij te plotkichociaż nieobecność Florence na wielu filmowych wydarzeniach prasowych tylko podsyciła plotki.

Nie martw się kochanie, premiera
Obsada „Don’t Worry Baby” na Festiwalu Filmowym w Wenecji (fot. Anthony Harvey/Shutterstock)

i przez Pojawił się 21 września Pokaz Kelly ClarksonOlivia zastanawiała się nad „serialem telewizyjnym” otaczającym jej film i o tym, jak pozostaje autorką pośród dramatu. „Czasami jest ciężko”, powiedziała wymownie, „ale w końcu mam szczęście”. „Jestem bardzo szczęśliwy i są ludzie, którzy radzą sobie z wieloma naprawdę trudnymi sprawami. Ludzie w Jackson w stanie Missisipi nie mają wody. Wszędzie są ludzie, którzy borykają się z prawdziwym kryzysem zdrowotnym. , ale ja żyję, moje dzieci żyją i to co mnie krzyżuje.”

READ  Mówi się, że Tessa Blanchard miała rozłam z twierdzeniami Wow, przez ludzi z Wow

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top