Ogłoszono datę premiery Eternal Threads na PC i konsole

wieczne wątki To narracyjna przygoda od Cosmonaut Studios i Secret Mode. Gracze zostaną wysłani do północnej Anglii w maju 2015 roku, gdzie będą musieli naprawić pewne zepsucie w chronologii, ponieważ sześć osób zginęło w pożarze. Eternal Thread skupia się na wolności gracza i pozwala odwiedzać różne wydarzenia, które odbywają się na siedmiodniowej osi czasu. Teraz ujawniono datę premiery Immortal Threads na PC i wersje konsolowe.

Data wydania Eternal Threads

Eternal Thread pojawia się na PC przez Steam, Xbox One i PS4 19 maja 2022. Switch zostanie wydany później w 2022 roku. Sprawdźcie zwiastun ogłoszenia poniżej.

Pokaż wieczne wątki

Jeśli chcesz sprawdzić godzinę gry na PC, możesz dodać Gra do Twojej listy życzeń na Steamie. Oferta będzie dostępna między 2-8 majonez.

Gracze doświadczą pełnej gry w nieliniowy sposób, obserwując różne wydarzenia w dowolnej kolejności.

Możesz wchodzić w interakcje ze światem gry na różne sposoby, kształtując przyszłość. Oznacza to, że gracze będą przechodzić między różnymi dniami, aby zobaczyć, co mogą zmienić i jak określone wydarzenia będą kształtować przyszłość.

zrzut ekranu

Twoje decyzje zmienią los ludzi, którzy zginęli w ogniu, a im więcej będziesz badać tę oś czasu, tym wyraźniejsze staje się to, co robisz.

Migawka ponadczasowych motywów

Zrozumienie relacji między wszystkimi zaangażowanymi stronami wydaje się odgrywać kluczową rolę w rozwoju wydarzeń.

Według strony Steam, sposób, w jaki wymyślisz ostateczną historię, nadal zależy od Ciebie. Jesteśmy podekscytowani, widząc dokładnie, co ta gra ma do zaoferowania i jak nasze decyzje zmienią sytuację.

Jest to pierwszy tytuł studia i na podstawie materiałów, które widzieliśmy do tej pory, wygląda bardzo unikatowo. Jeśli chcesz nadążyć za jego rozwojem, możesz udać się do następny blog.

Co sądzisz o dacie premiery Eternal Threads? Czy jesteś podekscytowany nadchodzącym tytułem? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Apple 2022 AirPods Pro może być wyposażony w czujniki śledzenia kondycji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top