Ogłoszenie daty premiery kampanii „Krytyczna rola” 3 października zostanie wyemitowane w kinach

Critical Role zakończyła swoją przygodę w kampanii 2 z The Mighty Nein na początku tego roku, ale nadszedł czas na rozpoczęcie kampanii 3, zostało tylko kilka tygodni.

Zgodnie z zapowiedzią w ramach dzisiejszego stanu roli, trzecia kampania dla roli krytycznej będzie miała premierę na Twitchu i YouTube 21 października o 19:00 czasu PT z odcinkiem na żywo. Gracze mogą spodziewać się powrotu całej kluczowej roli, co oznacza, że ​​Matthew Mercer, Ashley Johnson, Marisha Ray, Taliesin Jaff, Travis Willingham, Sam Riggle, Laura Bailey i William O’Brien powrócą na swoje stanowiska jako drużyna kaskaderska. Aktorzy głosowi siedzący przy stole, grający w Dungeons and Dragons. The Critical Role naśmiewał się z oczekiwania na nowe twarze w całej Kampanii 3, ale nie ogłosił jeszcze konkretnych gości.

W trzecim sezonie do Marquet dołączy nowa grupa poszukiwaczy przygód w świecie Exandrii. Kampania 3 odbędzie się po wydarzeniach z Exandria Unlimited i kampanii Mighty Nein.

Oprócz transmisji na żywo w serwisach Twitch i YouTube, premiera będzie również transmitowana tej nocy w 20 miastach w wybranych lokalizacjach kin Cinemark w całych Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Cinemark . Strona internetowa.

Nowe odcinki kampanii Critical Role Campaign 3 zostaną wyemitowane, tak jak poprzednio, w czwartek o 19:00 czasu PT na Twitchu i YouTube. Subskrybenci Twitcha uzyskują natychmiastowy dostęp do VOD odcinków, podczas gdy będą one również dostępne dla wszystkich pozostałych w każdy poniedziałek na YouTube o godzinie 12:00 czasu PT. Spektakl jest również dostępny w formie audio na platformach podcastowych.

Druga kampania o rolę krytyczną zakończyła się wcześniej w 2021 roku, ale od tego czasu grupa nie jest spokojna. Exandria Unlimited, pierwsza doceniona przez krytyków seria limitowana, niedawno wyemitowana i zawierająca zupełnie nową obsadę poszukiwaczy przygód oraz kanoniczną historię osadzoną na osi czasu CR. Rola krytyczna rozszerzyła się w wielu różnych kierunkach poza cotygodniowe D&D na żywo, dzięki nowym programom na Twitchu i YouTube, komiksom, rekordowej kampanii na Kickstarterze, a nawet grom planszowym.

READ  Dua Lipa odpowiada na atak na reklamę jej poparcia dla Palestyny

W najnowszym z nich, nowe wydawnictwo płyt i kart, Darrington Press, wydało swoją pierwszą grę, Uk’otoa, a produkcja trwa nadal nad animowanym serialem Vox Machina, który z niesamowitego Kickstartera został wybrany na wiele sezonów przez Amazon .

Jonathan Dornbusch jest starszym redaktorem funkcji IGN, liderem PlayStation i gospodarzem Podcast Beyond! Jest dumnym stworzeniem i ojcem psa chłopca o imieniu Loki. Porozmawiaj z nim na Twitterze Umieść tweeta.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top