Oficjalnie statek Boba Fetta ma nową nazwę

W komunikacie prasowym ujawniającym okładki Bounty Hunter Ship Blueprint Paolo Villanelliego dla trwającej wojny komediowej Łowców Nagród, wydaje się, że nazwa statku Boba Fetta została zmieniona z Slave I na Firespray.

Jak wspomniałem gry Wspomniany wcześniej komunikat prasowy Comics Issues z września 2021 r. opisywał różne okładki przedstawiające nie tylko największych łowców nagród z tej odległej galaktyki, ale także wykresy i zdjęcia ich statków. Na liście, która dzieli się z wybranymi łowcami nagród, nasz wzrok przykuwa „Boba Fett and Firespray”.

W czerwcu 2021 roku zestaw LEGO Star Wars o nazwie „Boba Fetta’s Starship” wywołał pewne zamieszanie, ponieważ statek łowcy nagród zawsze był znany jako Slave I. Zmiana nazwy jest prawdopodobnie związana z terminem „niewolnik” związanym z Postać Disneya, szczególnie ta, która pochodzi z Seta, która ma swój własny serial na Disney+.

Chociaż Firespray może być dla niektórych zaskakującą nazwą, to już jest w nazwie klasyfikacji Slave Model I, pojazdu patrolowo-szturmowego klasy Firespray-31.

Nazwa Firespray może oficjalnie zadebiutować w komiksach we wrześniu, ale będzie bardzo interesujące zobaczyć, czy zostanie nazwana Księgą Boby Fetta w Disney+, która wydaje się czekać na drugi sezon.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z głównym bohaterem filmu Star Wars: War of the Bounty Hunters ujawnionym na jego stronach oraz ekskluzywnymi pierwszymi szczegółami Star Wars: Crimson Reign – nowej serii komiksów, która ma pokazać Qi’ra Solo i kontynuować historię. Który zaczął się w wojnie łowców nagród.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

READ  Mark Hamill stał się wirusowy za tweetowanie swojego imienia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top