Odpowiedź Wordle’a dzisiaj: wtorek, 31 maja

Szukasz odpowiedzi Wordle’a na wtorek 31 maja 2022 r.? To ostatni dzień maja, co tylko udowadnia, że ​​czas dla nikogo się nie zatrzymuje. Wordle również nigdy się nie zatrzymuje, a dziś przynosi kolejną zagadkę do rozwiązania. Szybka analiza dla tych, którzy są nowicjuszami w tej kłopotliwej grze: Wordle to codzienna gra logiczna, w której gracze muszą rozwiązać 5-literowe słowo. Masz 6 prób i wszystkie poprawne litery są zielone, a pomarańczowe kwadraty reprezentują literę, która jest w słowie, ale nie znajduje się we właściwej pozycji. Celem jest odgadnięcie słowa z jak najmniejszą liczbą możliwych domysłów, a następnie udostępnienie małych rzędów zielonych i pomarańczowych płytek znajomym i rodzinie, aby pochwalić się swoją umiejętnością układania puzzli.

Odgadnięcie odpowiedzi Wordle’a nie zawsze jest łatwe i tu właśnie wkraczamy. W tym przewodniku znajdziesz dzisiejszą odpowiedź Wordle’a, a także kilka wskazówek, jeśli nie chcesz przejść bezpośrednio do rozwiązania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dzisiejszej odpowiedzi Wordle, podamy również krótką definicję.


Wskazówki do dzisiejszej odpowiedzi Wordle (wtorek, 31 maja 2022)

Jeśli obecnie patrzysz na pustą stronę i nie wiesz, od czego zacząć, możesz skorzystać z trzech poniższych wskazówek, aby zbliżyć się do odpowiedzi Wordle’a dzisiaj:

  • Pierwsza litera w dzisiejszej odpowiedzi Wordle to „M”.
  • Dzisiejsza odpowiedź Wordle’a ma dwie samogłoski.
  • Jeśli zgadniesz „ROMAN”, każdy kawałek zmieni kolor na pomarańczowy.
Szukasz alternatywy dla Wordle? Oto osiem naszych ulubionych ulubionych Wordle, które możesz dodać do porannej rutyny układanki.

Dzisiejsza odpowiedź Wordle: Jaki jest Wordle na 31 maja?

Jeśli jesteś bardzo ciekawy, jak poznać dzisiejszą odpowiedź Wordle, nie jesteś daleko od skarbnicy, której szukałeś. Poniżej znajdziesz Wordle na dzień z definicją:

Dzisiejsza odpowiedź Wordle’a brzmi: Dwór.

Dwór to duży dom, który zwykle posiada rozległe ogrody lub dużą działkę. Jest ogromny i niesamowicie drogi. Według seriali Haunting of Hill House i Bly Manor na Netflix są również nawiedzone. Bardzo nawiedzony. Jeśli zobaczysz pałac, prawdopodobnie powinieneś trzymać się od niego z daleka.

READ  Dźwięk przestrzenny w Apple Music: jak włączyć, wyszukiwać i odtwarzać

Dzisiejsza odpowiedź Wordle’a może sprawić, że pomyślisz o historiach o duchach, które umieściłeś w rezydencji, ale jeszcze ich nie udostępniaj. Inni mogą nie mieć dzisiaj szansy na zagranie w Wordle i nie byłoby sprawiedliwe, gdyby zepsuli rozwiązanie, zanim mieli szansę odgadnąć słowo dnia. Zachowaj dzisiejsze Wordle w tajemnicy do jutra, kiedy pojawi się nowe słowo do odgadnięcia.


To tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą odpowiedź Wordle, ale wokół jest nowe słowo. Jeśli chcesz zostać profesjonalistą Wordle, spójrz na naszą listę najlepszych słów startowych Wordle. Aby uniknąć zgadywania słów, które już pojawiły się na Wordle, sprawdź naszą listę poprzednich odpowiedzi Wordle. Słowa pojawiają się na Wordle tylko raz, więc zapoznanie się z tą listą eliminuje wiele potencjalnie zbędnych domysłów.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top