Odkrycia Apple przyprawiają nas o zawrót głowy [The CultCast]

Na WWDC22 było tak wiele informacji do zbadania, że ​​nic dziwnego, że dyrektor ds. oprogramowania Apple, Craig Federighi, działał jak wiatr.
Zdjęcie: Kultowy Mac

WWDC22 - Dostarczone przez CleanMyMac X

W tym tygodniu w kult MacPodcasty: iOS 16… iPadOS 16… macOS Ventura… watchOS 9…. Ścigamy się tak szybko, jak to możliwe, przez wszystkie główne znaleziska Apple WWDC22, ale będziemy potrzebować dłuższego widoku. To nasz kanał WWDC22!

również na Caltcast:

  • Co powiesz na nowego, ultracienkiego MacBooka Air?
  • A nowy ultraszybki chip M2, który go zasila?
  • Nowa generacja CarPlay daje wrażenie całkowitego przejęcia kokpitu.
  • Co się stało z zestawem słuchawkowym Apple AR/VR?!?

Posłuchaj odcinka z tego tygodnia Caltcast W aplikacji do podcastów Lub Twoja ulubiona aplikacja do podcastów. (Zasubskrybuj i zostaw nam komentarz, jeśli Ci się spodoba!) Lub obejrzyj transmisję wideo na żywo, osadzoną poniżej.

Nasz sponsor: Squarespace

Specjalne podziękowania dla sponsora tego tygodnia, firmy Squarespace. Zdobądź wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania swojej witryny i zacznij sprzedawać byle co Online. Rozpocznij bezpłatną wersję próbną witryny już dziś pod adresem squarespace.com/cultcast (Karta kredytowa nie jest wymagana). Zaoszczędź 10% na pierwszej stronie lub zakupie domeny za pomocą kodu cześć kiedy wychodzisz.

Caltcast Archiwum transmisji na żywo

Najważniejsze wiadomości tygodnia od Apple

W programie w tym tygodniu: Twój gospodarz Ervon Elijah (Umieść tweeta) A kult Mac Redaktor zarządzający Louis Wallace (Umieść tweeta).

Oto nagłówki, o których mówimy w programie w tym tygodniu:

Główne aktualizacje platformy Apple

WWDC22 niespodzianki i nasze ulubione nowe funkcje

Nowe urządzenia Apple na WWDC22

co tydzień kult Mac Darowizny

Pitaka MagEz Slider z akumulatorem MagEZ
Ładowarka MagEZ Slider zawiera magnetyczny akumulator do ładowania w podróży.
Zdjęcia: Adel Neal / Obada Mac

Wygraj ładowarkę do wielu urządzeń z wbudowanym akumulatorem MagSafe

w tym tygodniu kult Mac Prezentem jest suwak MagEZ od petaka. Bezprzewodowa ładowarka do wielu urządzeń to doskonały dodatek dla każdego, kto posiada wiele urządzeń i wymaga ładowania w jednym miejscu. Nie tylko możesz ładować wiele urządzeń jednocześnie, ale możesz też zasilać telefon za pomocą magnetycznego zasilacza.

MagEZ Slider może ładować iPhone’a, AirPods i Apple Watch (z przełącznikiem, sprzedawany oddzielnie) na raz. Sprzedają za 129 dolarów, a my rozdajemy trzy z nich. (Czytać Recenzja suwaka Pitaka MagEZ.)

Tylko wejść Zapisać się do Kult Mac dzisiaj wiadomości Z naszej strony z nagrodami. Kult Mac dzisiaj Jest to nasz bezpłatny codzienny biuletyn, który zawiera od trzech do pięciu najważniejszych wiadomości dnia. Dodatkowe wpisy możesz uzyskać za pośrednictwem narzędzia do rozdania nagród, odwiedzając naszą stronę na Facebooku, Twitterze itp.


READ  Nowe AirPods Pro firmy Apple z Magsafe spadają do 190 USD w Best Buy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top