Od następnego weekendu z Toronto do wodospadu Niagara można dostać się bardzo tanio

dystans Ponad pół roku Czekając na ciepłą pogodę, Ontario poczuje smak lata, co oznacza, że ​​nadszedł czas Więcej przygód na świeżym powietrzu!

Metrolinx twierdzi, że przywraca również więcej usług GO i UP Express Sezonowe wycieczki do wodospadu Niagara.

Oznacza to, że od 21 maja nastąpią pewne zmiany w harmonogramach transferów.

„Od 21 maja agencja transportowa przywróci obsługę weekendową i sezonową do wodospad Niagarai inne usługi na liniach UP Express, Barrie, Kitchener i Stouffville” powiedział post na blogu Metrolinx.

Od weekendu z okazji Dnia Wiktorii do weekendu Święta Dziękczynienia w weekendy i święta będą dostępne połączenia kolejowe do wodospadu Niagara. Odbędą się trzy wycieczki Lakeshore West Line do Niagara Falls z Union Station o 8:51, 12:51 i 16:51.

Będą również trzy loty do Toronto z Niagara Falls o 11:15, 15:15 i 19:15. Zaplanuj, zanim zdecydujesz się na tę opcję.

Jeśli jesteś motocyklistą i chcesz zmienić scenerię, ale nie chcesz jeździć rowerem z 6ix do Niagara Falls, masz szczęście. Oprócz 12 wagonów, pociągi będą miały również trzy autobusy rowerowe, z których każdy może przewozić 18 rowerów.

Oprócz korzystania z karty PRESTO do wsiadania i wysiadania z pociągu lub autobusu, możesz również otrzymać przepustkę weekendową na nieograniczone podróże za 10 USD za jeden dzień w weekend lub 15 USD za cały weekend.

READ  Bill i Melinda Gates oficjalnie się rozwiedli

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top