Oceny piłkarzy: Valencia 1 – 2 Real Madryt; 2021 La Liga

Po wyczerpującej wycieczce z Mediolanu w środku tygodnia, kiedy podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 1:0, po raz kolejny musieli wyjechać na jeden dzień wyjazdu – tym razem do Walencji. Eden Hazard wraca do gry, rozpoczynając poród pomimo potencjalnego problemu z kolanem. Nacho utrzymał swoje miejsce na lewej obronie kosztem Miguela Gutierreza, a Alaba gra jako środkowy obrońca. Nie będzie prawdziwej rotacji Carlo, biorąc pod uwagę skalę meczu, ponieważ szczyt tabeli zderzy się z Valencią z nowym wyglądem Bordalasa. Po zdobyciu bramki Hugo Duro w drugiej połowie, Carlo Ancelotti rzucił pięć różnych tłumaczeń, aby pomóc odwrócić bieg meczu. Vinicius Junior strzelił swojego piątego gola w sezonie, a Karim Benzema strzelił szóstego.

Pełne oceny graczy poniżej:

Thibaut Courtois – 8,5: Wykonał trzy decydujące interwencje ze strzałów w polu karnym. Hugo Duro dwukrotnie zapukał do drzwi, zanim ostatecznie strzelił bramkę iw obu przypadkach Thibaut Courtois ograł młodego hiszpańskiego napastnika. Próbował zamknąć róg po trzecim strzale Douro, bramce, ale niewiele można winić Belga.

Dani Carvajal – 5: Zagrał tylko 25 minut i musiał zostać zmieniony z powodu kolejnej kontuzji.

Dawid Alaba – 8: Kaiser nigdy nie przestaje wydawać rozkazów i doradzać swoim kolegom z drużyny, gdzie są na boisku. Nieustannie jest liderem w centrum obrony. Otrzymała 7 wysokich rozrywek zespołowych – prawie 3 razy każda inna liczba Real Madryt gracz.

Nacho – 6: Czasami walczył z bezpośrednim kierunkiem Yunusa Musy, ale poza tym dobrze radził sobie w roli „łokcia w plecy”.

Casemiro-5: Nie na swoim zwykłym poziomie przeciwko Walencji. Piłka została złapana wiele razy po naciśnięciu, a on wygrał tylko 2 ze swoich 7 spotkań na ziemi.

READ  Katar 2022 World Cup Prognozy, typy ekspertów: Argentyna i Brazylia idą naprzód; Czy Anglia może zabrać go do domu?

Luka Modrić – 6: Odegrał kluczową rolę w pomaganiu drużynie uniknąć presji i przejść do kontrataku, ale jego nogi postrzępiły się w trakcie meczu i zostały prawidłowo wymienione w 70. minucie.

Wiara Valverde – 4,5: Ten wysiłek nie był kwestionowany przez Urugwajczyka, ale nie ryzykował go wyprzedzając i zasnął na bramce Hugo Douro.

Winicjusz JR-9: Nadchodzi godzina, przychodzi mężczyzna. Winicjusz JR i Karim Benzema są po prostu nie do powstrzymania. Pomimo ciężkiego meczu, w którym Thierry Correa i Fulquier próbowali podwoić atak na Brazylijczyka, Wiedeńczyk był twardy w swoich rundach bezpośrednich i chęci do walki z tymi obrońcami. Brazylijczyk strzelił wyrównującą bramkę w 86. minucie, a następnie w 88. minucie oddał decydujące podanie do zwycięzcy meczu, Karima Benzemy.

Zagrożenie Edenem — 8,5: Zagrał jako nowy drugi napastnik lub numer 10 i zapewnił 6 kluczowych podań z 3 kompletnymi dryblingami. Jest dobrze powiązany ze swoimi atakującymi odpowiednikami Karimem Benzemą i Winicjuszem Juniorem.

Karim Benzema-9: Gra po grze, Karim Benzema produkuje towary. Jego szósty gol w sezonie może być jednym z decydujących goli sezonu. Real Madryt nigdy się nie poddaje, a Karim Benzema nigdy się nie poddaje.

Alternatywy:

Lucas Vazquez – 5,5: Grał na prawej obronie po kontuzji Carvajala w minucie 25. Na początku miał kilka niechlujnych podań, ale stopniowo rozwijał się w grze i zawsze dawał bardzo potrzebny pokaz na prawej flance.

Rodyrgo idzie – 7: Po wejściu na boisko wniósł dużo energii. Dobrze łączył się z Benzemą i Vazquezem, a Tony Lato również dał mu trudny czas z ruchem poza piłką.

Eduardo Camavinga – 8: Całkowicie zmienił tempo meczu Realu Madryt. Pewny piłki, pewny swoich podań, swoją szybkością i umiejętnością pokonywania dużych części boiska uzupełniał luki/odzyskiwał piłkę.

Luka Jovic – 7: Prawie dostał pomoc Rodyrgo po tym, jak nakarmił go Benzemą w pudełku. Jego odejście od piłki spowodowało ból głowy obronie Valencii, która musiała radzić sobie z zagrożeniami z powietrza (Jovic + Benzema) w polu karnym, a nie jeden (Benzema). Kolejny pozytywny wynik netto Serbów spadł z ławki.

READ  Jak oglądać Rangers-Twins na Apple TV, 19 sierpnia 2022 r.?

Isco-7: Valencia nieźle wyhamowała presję i pomogła Realowi Madryt utrzymać szybki ruch piłki.