Obiekty Sił Powietrznych Peterson, Shriver i Cheyenne Mountain zostały przemianowane w poniedziałek na Space Force

COLORADO SPRINGS, CO (KKTV) – Peterson Air Force Base, Schreever Air Force Base i Cheyenne Mountain Air Station zostaną przemianowane na Space Force w poniedziałek.

Obiekty zostaną przemianowane na Space Force Base Peterson, Space Force Base Schreyer i Space Force Cheyenne Mountain Station po ceremonii zmiany nazwy w Peterson o godzinie 11:30 w poniedziałek.

11 News zapytał urzędników wojskowych, czy zmiana nazwy ma coś wspólnego z potencjalnym wyjściem Space Command z Colorado Springs. Być może pamiętacie, że Siły Powietrzne ogłosiły na początku tego roku, że preferowana lokalizacja Dowództwa Kosmicznego może zostać przeniesiona do Huntsville w stanie Alabama.

„Zmiana nazw obiektów Peterson, Shriver i Cheyenne Mountain nie ma nic wspólnego z decyzją o utworzeniu bazy Dowództwa Kosmicznego USA” – powiedział rzecznik Petersona. „Zmiana nazwy obiektów Sił Powietrznych na obiekty Sił Kosmicznych ma kluczowe znaczenie dla ustanowienia odrębnej kultury i tożsamości Sił Kosmicznych”.

Kilka byłych baz lotniczych z misjami kosmicznymi zostało już przemianowanych, w tym baza sił kosmicznych Patricka na Florydzie; Baza Sił Kosmicznych Vandenberg, Kalifornia; i Stacja Kosmiczna Buckley w Kolorado.

11 News zapytał również urzędników wojskowych o koszt zmiany nazwy. Koszty zmiany nazw obiektów Sił Kosmicznych są głównie związane z wymianą starych sztandarów, chociaż urzędnicy wojskowi nie są jeszcze do końca pewni, ile to będzie kosztować.

Peterson jest domem Dowództwa Operacji Kosmicznych i Delta Space 2, 3 i 7; Schriever gości Joint Task Force, Space Defense i Space Delta 6, 8 i 9; Góra Cheyenne jest gospodarzem wielu wrażliwych misji kosmicznych.

Prawa autorskie 2021 KKTV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  SpaceX walczy z turystami kosmiczną toaletą

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top