Obejrzyj: Pierwsza podróż do domu Vladimira Guerrero Jr. w sezonie 2022 MLB jest najdłuższą i najtrudniejszą w jego karierze

Obrazy Getty

Być może pamiętasz, że Toronto Blue Jays pierwszy podstawowy człowiek Władimir Guerrero Junior zdobył 48 home runów w zeszłym sezonie i zremisował Kansas City Royals łapacz Salvador Perez Dla większości w Major League Baseball. Jesteśmy tutaj, aby podzielić się wiadomością, że Guerrero rozpoczął swój pierwszy bieg do domu w nowej kampanii w niedzielne popołudnie i że ustanowił nowy rekord życiowy Guerrero zarówno pod względem odległości, jak i prędkości wyjściowej.

Domowy wyścig Guerrero znalazł się na dole trzeciej zmiany, a Blue Jays mieli już przewagę 5-1 strażnicy Teksasu. prawa ręka Spencera Howarda Zgubić nóż 1-1, pozostawiając go nad deską. Zgodnie z oczekiwaniami, w oparciu o nagłówki i pozycję Guerrero jako silnego gracza w wielkiej lidze, nie wyglądało to dobrze.

Spójrz:

Według obliczeń Statcast, piłka Guerrero opuściła kij poruszający się z prędkością około 118 mil na godzinę. Ponadto miał około 467 stóp. Wcześniej najdłuższa kariera Guerrero w wielkiej lidze u siebie miała miejsce w maju ubiegłego roku, kiedy wysłał Brandon Kintzler Boisko wynosi 465 stóp. To już trzeci raz, kiedy Guerrero uderzył piłkę z wysokości co najmniej 460 stóp, a drugi z Ryanem Yarboppedem, osiem dni po tym, jak Kintzler odpalił u siebie.

Odpowiednio, poprzedni wysoki znak wodny Guerrero został utworzony pod względem prędkości wyjściowej podczas lokalnego biegu z Yarbrough, który wyskoczył z prędkością 117,4 mil na godzinę. Niedzielny wyścig u siebie z Howardem odbył się z prędkością 117,9 mil na godzinę. (Najbardziej uderzana piłka w karierze Guerrero pozostaje tą, która mu się przeciwstawia) Iwan Nowacz podczas kampanii 2019).

Być może najlepsze podsumowanie bogatej, domowej kariery Guerrero pochodzi z transmisji gospodarzy. „Cóż, myślę, że będzie nosił kurtkę”, powiedział gospodarz teatru Dan Shulman swojemu koledze z budki Buckowi Martinezowi po telefonie Guerrero.

READ  Bruins i Blues otrzymują oferty sprzęgła z terminów uzupełnień

Oczywiście Blue Jays noszą ceremonialną „kurtkę home run”, którą noszą po dopełnieniu zasad. Guerrero nosił go i nadal będzie go często nosić.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top