O dziesiątej Bayern strzelił trzy gole w sześć minut! Hat-trick Lewandowskiego

Mecz rozpoczął się w Monachium Bayern Źle. VFP Stuttgart Nie tylko stwarzał duże szanse, ale grał też z przewagą gracza od 12. minuty. Alfonso Davis został wyrzucony z boiska za brutalny faul na Vattaru Endo. Chociaż sędzia początkowo przyznał Kanadyjczykowi żółtą kartkę, po zbadaniu VAR zmienił decyzję i pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę.

Obejrzyj wideo
Armia Sausage nad Anglią, Węgrami i Andorą [SEKCJA PIŁKARSKA #81]

To był punkt zwrotny w konkursie. Gdzie jest ten moment Bayern Zaczął grać cudownie. 11 minut po czerwonej kartce dla Davisa Bawarczycy objęli prowadzenie 3: 0! Wystawa czempionów Niemiec rozpoczęła się w 18. minucie Robert Lewandowski, Wyprzedził swojego przeciwnika w polu karnym i wykorzystał podanie Serge’a Knabriego z kilku metrów do bramki.

Hat trick Lewandowskiego! Bayern się rozbija, a Polak goni rekord M ல்ல llera [WIDEO]

Wystawa Bayernu, Wystawa Lewandowskiego

Chwilę później Bayern pokazał niesamowity proces łączenia. Występ duetu Thomas M ல்ல ller-Leroy Chan zakończył Knabri bliskim uderzeniem. Zanim zawodnicy VFP Stuttgart zdołali dojść do siebie po strzeleniu drugiego gola, stracili kolejnego gola. M ller przeszedł z prawej strony, a Lewandowski podniósł to na 3: 0 unikalnym tytułem. Bayern strzelił trzy gole w sześć minut!

W 39. minucie Polak ponownie uderzył. Kapitan Reprezentacja Polski Upadł w polu karnym kibiców, wykorzystał błąd obrońców i zakończył hat-tricka mocnym strzałem w dolny róg, zdobywając czwartą bramkę dla Bayera.

Robert Lewandowski jest niezależnym wicemistrzem wszechczasówRobert Lewandowski jest niezależnym wicemistrzem wszechczasów

Po przerwie gra była bardzo spokojna. Podczas gdy gracze VFP Stuttgart szukali dobrych bramek, Bayern zapewnił największe szanse. Najpierw po osobistej akcji Niklas Suele nie trafił w bramkę, a Lewandowski chwycił świetną okazję w 63. minucie. Polak dostał podanie z prawej strony Benjamina Bowarda, ale mimo iż był sam kilka metrów od bramki, trafił w poprzeczkę. To ostatnia szansa Lewandowskiego, Który opuścił boisko w 70. minucie, został zastąpiony przez Erica Maxima Saubo-Mottinga.

READ  Europa kontynentalna jest faworytem do wygrania mistrzostw Hero Cup Golf Championship

Bayern prowadzi 61 punktami po 26 meczach Bundesligi. Zespół Hansie Flick to R.P. Mają cztery punkty przewagi nad Lipskiem, z którym zagrają po przerwie na mecze reprezentacji. Zwycięstwo Bundesligi odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 18:30. VFP Stuttgart jest na 8. miejscu z 36 punktami.