12 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

O co chodzi z Navalnym? Prokremlowskie media pokazały ten rekord. „On chodzi z pewnością siebie”. [WIDEO] | Wiadomości z całego świata

Aleksiej Nawalny ogłosił w tym tygodniu Odporność Zagłodzony – poinformował, że był torturowany psychicznie i stracił opiekę medyczną choroby. Powiedział, że to jedyny raz, kiedy walczył w obozie pracy. Strażnicy więzienni potwierdzają, że Navalny nie śpi i budzi go co godzinę. W opinii lekarzy takie działania mogą doprowadzić do śmierci człowieka. W liście otwartym rosyjscy obrońcy praw człowieka napisali w kolonii karnej Opozycja jest „powoli zabijana”.

Obejrzyj wideo
Miedwiediew: Navalny może postrzegać siebie jako Mandelę lub Howella

Marynarka wojenna w kolonii karnej. Broklemlovsky pokazał zdjęcie. „On chodzi z pewnością siebie”.

Tymczasem prokremlowska kampania próbuje udowodnić, że wróg został uratowany po spróbowaniu trucizny Vadimira Putina Dobrze traktowane i bez problemów zdrowotnych. Prorządowy portal opublikował w piątek nagranie z inwigilacji Penalty Colony, na którym Nalny spaceruje po pokoju. Ma to udowodnić, że symuluje chorobę. Strona główna w sieci Web life.ru Chociaż powiedział, że wstanie z łóżka sprawiało mu ból, pisze: „Idzie pewnym, spokojnym krokiem”. Rejestracja rozpocznie się 26 marca.

Witryna twierdzi, że musi zapłacić, aby uzyskać wsparcie innych więźniów i że okazuje wyższość wobec nich i strażników, ponieważ „trzyma rękę w kieszeni”. Portal podaje, że Nawalny „podburza” strażników do tego, by wyglądali na „męczenników” i że nie podlega on takim samym karom, jakie są wymierzone innym osobom za łamanie zasad kolonii karnej.

R & D. Trafił do więzienia za nagrywanie materiału dla kanału kampanii o nazwie Maria Putina. Został aresztowany w Stanach Zjednoczonych przez FBI w 2018 roku i oskarżony o szpiegostwo, a obecnie jest reklamowany jako „obrońca praw człowieka”. Na Twitterze Nawalnego Putina (przez opozycję nazywana „działaczką”) przebywała w kolonii karnej bez maski, ponieważ było to niezgodne z prawem.

Lekarze zapowiadają walkę u bram kolonii karnej

Niektórzy rosyjscy lekarze planują demonstrację w obronie Aleksieja Nawalnego. Organizacja pozarządowa „Koalicja Lekarzy” zapowiedziała, że ​​jej członkowie spotkają się 6 kwietnia przed bramą kolonii karnej, w której przetrzymywano działacza opozycji.

READ  Julie Bomagalski nie żyje. Zginął w lawinie

Aleksiej Nawalny ogłosił strajk głodowy, bo, jak powiedział, był to jedyny raz, kiedy walczył w obozie pracy. Jego prawnicy wyjaśniają, że opozycja jest w złym stanie zdrowia i służby więzienne nie pomagają mu należycie. Odwołał się do władz Rosja Ponad 1500 lekarzy podpisało porozumienie w sprawie zaprzestania nękania działaczy opozycji. Domagają się natychmiastowego udzielenia Aleksiejowi Nawalnemu odpowiedniego leczenia.