Nylander chce dołączyć do jednostki masowego morderstwa Maple Leafs

Toronto – Ostatni raz William Nylander Zabijanie kar, być może, było formą kary.

„To było podczas treningu [last April] W Vancouver następnego dnia przegapiłem to [team] Spotkanie – opowiadał Nylander w sobotę przed ostatnim przedsezonowym meczem Toronto z Ottawą. [if those were related], ale minęło dużo czasu, odkąd zrobiła to wcześniej; Nie mogłem ci powiedzieć, kiedy.

Nylander nie będzie już miał tego problemu. Skrzydłowy Maple Leafs przeszedł od kary do awansu, ponieważ jest gotowy na większą rolę w karze śmierci w Toronto w przyszłym sezonie.

Trener Sheldon How zastanawiał się nad tym pomysłem od czasu wyjścia Toronto z pierwszej rundy w maju zeszłego roku. Poruszył ten temat z Nylanderem, a potem spotkał się z entuzjazmem, który Keefe z radością widzi, jak przenika do przygotowań Nylandera do przyjęcia.

„Myślę, że był świetny” – powiedział Keefe – „Kiedy z nim o tym rozmawiałem, nie miał żadnych wątpliwości, żadnych pytań, był gotowy do drogi. Był uważny na spotkaniach, zadawał pytania. Więc było naprawdę dobrze. To są rzeczy, których używa sezon przygotowawczy. Gdy zaczniemy tutaj sezon regularny, zobaczymy, jak wszystko się zmieni”.

Dla Nylandera urok kar za zabójstwo polega na tym, że przekładają się one na dłuższy czas lodu. Zmotywowani przez graczy takich jak Mitch Marner, są w stanie pozostać zaangażowani przez całe mecze dzięki występom zarówno w grze o władzę, jak i rzutach karnych.

„Zawsze myślałem, że to będzie dobra rzecz, zwłaszcza gdy w grze jest tak wielu graczy” – powiedział Nylander. „Miło jest wyjść, aby poruszać nogami i poruszać się, zamiast siedzieć na ławce przez dłuższy czas. I próbujesz też zdjąć dysk z siatki, co jest najważniejsze. Byłem zadowolony oni to wychowali. Nie mogę się tego doczekać”.

READ  Denver Broncos vs Baltimore Ravens 10/3/21 Typy, kursy, typy na NFL » Sports Chat Venue

Keefe był częścią rozwoju Nylandera, odkąd skrzydłowy przybył do Ameryki Północnej, trenując go z Toronto Marlies w NHL w latach 2014-16, zanim zajął miejsce w Leafs w 2019 roku. Więc Keefe wiedział, obserwując rozwój Nylandera w zeszłym sezonie, że był gotowy na większą odpowiedzialność.

„Czuję, że zrobił duże postępy, jeśli chodzi o dbałość o szczegóły w defensywie i ogólną grę bez płyty” – powiedział Keefe. “Zawsze był bardziej konkurencyjny w krążku, a potem widzisz jego umiejętności – jest silny, szybki, ma dobre instynkty, ma naprawdę dobry kij w chwytaniu krążków i oczywiście jest niebezpieczny w okresie przejściowym. Więc my po prostu zauważyłem w nim pewien wzrost, a kiedy widzimy wzrost w jednym z graczy, uważamy, że jego rola również powinna wzrosnąć, aby to odzwierciedlić.

Zabójstwo karne The Leafs również przechodzi okres zmian, zaczynając od jego struktury. Zniknął były trener Dave Haxtool, który zarządzał tą jednostką przez ostatnie dwa sezony, a jego następca, Dean Chenoweth, zastosował nową filozofię. Jest nadzieja, że ​​Chynoweth może ukarać Leafs za bardziej konsekwentny sukces niż w poprzednim sezonie, kiedy Toronto zajął 24. miejsce (78,5 procent).

Alex Kerfoot opisał wcześniej wizję rzutu karnego Chynowetha jako „jeśli mamy zostać pokonani, zostaniemy pokonani przez agresywność, a nie bierność”. Aby ten biznes działał, Leafs będą potrzebować puli graczy, którzy mogą wnieść swój wkład.

„Sposób, w jaki chcemy zabijać rzuty karne w tym sezonie, będzie wymagał dużej presji, co zabierze więcej energii niż [individuals]powiedział Keefe. “Więc będziemy potrzebować więcej mężczyzn, aby to zrobić. Mamy wiele różnych opcji, mamy różnych ludzi, którzy mogą wnieść swój wkład w różnym czasie. Staramy się dać sobie jak najwięcej możliwości. [as possible] Wykorzystanie składu i głębi w różnych sytuacjach, a także rywalizacja o te pozycje.

READ  Showtime wydaje oświadczenie dotyczące potencjalnych zwrotów po awarii Floyd Mayweather vs Logan Paul

wybierz jak Ondrej Casey I Auston Matthews Podobnie jak inni nowi gracze, chciałby w tym roku zobaczyć zabójcze kary. Kase miał już trochę obsady już w przedsezonie i gdyby Matthews nie opuścił dużo czasu na odwyk po kontuzji nadgarstka, od samego początku miałby podobną umiejętność.

To wszystko jest częścią planu Keefe, aby zmaksymalizować największy talent Liści.

„Może jest niekończąca się seria rzutów karnych i nie chcesz, aby twoi zawodnicy siedzieli zbyt długo i chcesz, aby czuli się komfortowo” – powiedział Keefe. „Więc mamy tylko taką szansę [in preseason] Aby zyskać pewność, że potrafią to robić i że trenerzy w nich wierzą. Myślę, że to naprawdę zdrowe dla naszego zespołu”.

Nylander jest zdecydowanie w pracy, gotowy do sprawdzenia swoich umiejętności w meczu sezonu regularnego. Toronto może gościć ogromną publiczność podczas swojego otwarcia w Scotiabank Arena w środę, a nic Nylander nie chciałby bardziej niż pokazywać owoce swoich ostatnich wysiłków.

Naprawdę chciałem ruszyć dalej od początku obozu.” „Więc byłoby wspaniale wrócić z fanami iw ogóle, to będzie dobry czas. Czuję się dobrze. Ale obóz to obóz, a przedsezon to przedsezon. Teraz muszę to przetłumaczyć na [what’s next]. “

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top