Nr 4 jest krytyczny, a 5 jest stabilny po nakręceniu na Philadelphia Street

Filadelfia (AFP) – Cztery osoby pozostają w stanie krytycznym po strzelaninie, która zraniła dziewięć osób na ruchliwej ulicy w północno-wschodniej Filadelfii w weekend, podała policja.

Policja poinformowała, że ​​kilka osób wysiadło z samochodu i otworzyło ogień do tłumu na ulicach Kensington i Allegheny w dzielnicy Kensington około godziny 22.45 w sobotę.

Policja poinformowała, że ​​23-letni mężczyzna, 27-letni mężczyzna i dwóch 24-letnich mężczyzn zostało poważnie rannych. Dwóch pozostałych 24-letnich mężczyzn i dwóch 40-letnich mężczyzn zostało włączonych w stan stabilny, a także 23-letnia kobieta. Policja poinformowała, że ​​oddano co najmniej 40 strzałów. Żadne aresztowania nie zostały natychmiast ogłoszone.

Zastępca komisarza policji John Stanford powiedział, że policja nie była w stanie od razu ustalić przyczyny strzelaniny.

„W tej chwili wygląda na to, że te osoby zauważyły ​​kogoś, kogo chciały zastrzelić, wysiadły z samochodu i zaczęły strzelać do grupy ludzi, która tam była. Nie mamy nic więcej pod względem motywu, — powiedział Stanford.

Stanford powiedział WCAU-TV, że funkcjonariusze w okolicy słyszeli strzelaninę.

Powiedział: „Nasi mężczyźni i kobiety są tam, gdzie powinni być, w sensie bycia tutaj na patrolu, ale mamy w tym mieście kilka niegrzecznych osób, których to nie obchodzi. Nie obchodzi ich, ilu policjantów jest tutaj , a niektórzy nie dbają o to, ile osób tu jest”.

READ  Rosyjski sąd cofa licencję na drukowanie jednej z ostatnich niezależnych gazet w kraju

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top