Nowy zwiastun Rescue Rangers jest brutalny

Animowany slajd 2D i 3D Dale wygląda z przerażeniem w białym, wyłożonym kafelkami pokoju.

zrzut ekranu: Disney

Świat nie był gotowy na meta-szaleństwo, które było pierwszy zwiastun Na nadchodzące Disney+ Chip i Dale: Uratuj Rangersów Film „Powrót”, prawdopodobnie dlatego, że pochodzi od Andy’ego Samberga i ekipy Lonely Island.

Na przykład, kto mógł przewidzieć film, który zabrał ukochane gwiazdy lat 90.? Disneyanimowane popołudnie I połącz je z Rogerem Rabbitem, ubezpieczeniami na życie, kalekim uzależnieniem od sera i przerażającymi kotami z… koty? Teraz pojawił się nowy zwiastun i pojawia się zupełnie nowe pytanie: wMożna się go spodziewać ratownicy Film potwierdził obecność męskich tancerzy z Chippendales, Alvin and the Chipmunks oraz O mój Boże, co się stało z Piotrusiem Panem Disneyem?

Brak mi słów:

to poprostu… Wspaniale. Wydaje się być wydarzeniami hak Ale w najciemniejszej linii czasu były przywódca Lost Boys wydaje się wyrósł na brudnego, złowrogiego przestępcę, który wydaje się być powiązany z pierścieniem porwań Toon, który przejął Flądrę. Mała syrenka? (Piszę wiele dziwnych zdań na io9, ale to może wziąć ciasto.) Organizacja, która ma być również związana z… To jest niesamowite:

Obraz artykułu zatytułowanego Against All Odds, The Chip n' #39;  Dale: Rescue Rangers mają więcej bananów

zrzut ekranu: Disney

Chłopaki, to są wycięte postacie z kreskówek z tych postaci i trzymane w pojedynczych torbach jak trofea w mauzoleum seryjnych morderców dla ofiar. To dla mnie przerażające, szalone i naprawdę niepokojące. W najlepszym przypadku myślę, że są to wycięcia z kreskówki usunięte podczas „operacji CGI” Dale jest wyraźnie wspomniany w obu klipach usuwanych z postaci, które dobrowolnie decydują się na operację, ale przerażający wygląd zarówno Dale’a, jak i Dale’a sugerują, że to coś bardziej złowrogiego. A może to tylko dlatego, że na niego patrzą Gigantyczna ściana odciętych części ciała.

ten Chip i Dale: Uratuj Rangersów Film pojawi się w Disney+ 20 maja. A to wystarczy, żeby pokazać kolejny zwiastun. Nie wiem, czy dam radę.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  The Rock i John Cena Hype WWE wracają w trasę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top