Nowy, wytrzymały tablet i smartfon Samsunga świetnie sprawdzają się podczas wędrówek

Nowy, wytrzymały tablet i smartfon Samsunga świetnie sprawdzają się podczas wędrówek

Zdjęcie osoby używającej rysika S Pen na swoim nowym wytrzymałym tablecie Samsung

Najnowszy wytrzymały tablet Samsunga ma wymienną baterię i funkcje rysika S Pen.
obrazek: SAMSUNG

Najnowsze urządzenia Samsunga na rynek amerykański to para potężnych urządzeń stworzonych z myślą o wycieczkach lub funkcjach, które je założą w niebezpieczną drogę. Tablet Samsung Galaxy Tab Active4 Pro i smartfon Galaxy XCover6 Pro oferują ochronę urządzenia na poziomie militarnym oraz łączność 5G. Ale najciekawszą cechą jest to, że Oba mają wymienne baterie, które powinny pomóc przedłużyć ich żywotność w branżach, które mają obsługiwać.

Galaxy Tab Active4 Pro i Galaxy XCover6 Pro są zgodne z normą MIL-STD-810H, co oznacza, że ​​są w stanie wytrzymać duże wysokości, ekstremalne temperatury oraz szeroki zakres wibracji i wilgotności. Tablet wyposażony jest w szkło Gorilla Glass 5. WyświetlaczePodczas gdy smartfon korzysta z ekranów Gorilla Glass Victus Plus, jak te Galaxy Z Flip 4 i Z Fold 4. Oba mają również stopień ochrony IP68 pod względem odporności na kurz i wodę.

Jak wspomniałem, zarówno Galaxy Tab Active4Pro, jak i Galaxy XCover6 Pro mają wymienne baterie, co czyni je bardziej serwisowymi niż urządzenia z wlutowanymi podzespołami. Jest też Tryb baterii nie jest dostępny w Tab Active4Pro, więc możesz podłączyć i korzystać z urządzenia bez wpływu na żywotność baterii. Jest to również sposób, aby Samsung zachęcił więcej firm do używania swoich urządzeń jako kiosków, co jest dobrym przykładem użycia solidnego urządzenia, biorąc pod uwagę sposób, w jaki klienci je obsługują.. Oba urządzenia oferują tryb DeX firmy Samsung w stylu pulpitu.

Obraz XCover6 Pro

Najnowszy wytrzymały smartfon Samsunga ma ochronę strukturalną klasy wojskowej.
obrazek: SAMSUNG

Galaxy Tab Active4Pro oferuje wybór 64. lub 128 GB pamięci, podczas gdy XCover6 Pro jest dostępny z 128 GB. Oba urządzenia są wyposażone w gniazda rozszerzeń microSD do 1 TB dodatkowej pamięci i działa na tym samym procesorze 6 nm z 6 GB pamięci RAM. Są to pierwsze urządzenia Samsung, które oferują obie te funkcje Łączność 5G i kompatybilność z Wi-Fi 6E, która staje się coraz bardziej popularna w miarę przechodzenia branż na te nowe technologie. Galaxy Tab Active4 Pro ma również wbudowany rysik S Pen, który pomaga zwiększyć przejrzystość rysika Samsunga w różnych branżach.

سامسونج ليست جديدة في تقديم هذه الأنواع من الأجهزة العملاقة. منذ سنوات ، عرضت الشركة أجهزتها الرائدة في silniejsze ciało Po uruchomieniu swoich standardowych urządzeń.

wciąż tajemnica Jak długo te urządzenia będą działać na wolności? Samsung twierdzi, że zapewni do czterech lat aktualizacji oprogramowania i pięć lat aktualizacji zabezpieczeń. ten który Może się wydawać, że jest w drodze, ale czas szybko ucieka, a potem utknąłeś ze sprzętem z przestarzałym oprogramowaniem i komponentami. Przynajmniej baterie można wymienić, aby przedłużyć żywotność każdego urządzenia o niewielką ilość.

Tablet Galaxy Tab Active4 Pro zaczyna się od 650 USD i jest dostępny od dziś w USA za pośrednictwem biznesowej strony internetowej Samsunga. Smartfon Galaxy XCover6 Pro będzie dostępny 20 października, a ceny zostaną ogłoszone wkrótce.

READ  Brytyjska policja aresztowała podejrzanych o intruzów Okta

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *