Nowy wyciek ujawnia ekscytującą nową funkcję

Apple Watch Series 8 ma pojawić się we wrześniu. Ale według Bloomberga Marka Gormana w jego najnowszej książce Biuletyn włączaniaDwa nowe modele Apple Watch nie mogą mieć czujnika temperatury ciała.

Więcej od ForbesaApple AirPods Pro 2 może mieć świetne funkcje, ale jest jedna

Gurman twierdzi, że ta funkcja jest popularna od jakiegoś czasu, ale jej włączenie nie zostało potwierdzone. To zależy, jak mówi Gorman, od tego, czy „zdolność do wyjścia poza tłum podczas testów wewnętrznych”.

Teraz jednak uważa, że ​​to możliwe: „Teraz myślę, że funkcja jest gotowa”.

Będzie to na Apple Watch Series 8, ale nie na tańszym Apple Watch SE drugiej generacji, który również jest w fazie rozwoju.

Drugi zegarek, który prawdopodobnie będzie w stanie to zrobić, to „nowa, wytrzymała edycja przeznaczona dla sportowców ekstremalnych”.

Oznacza to, że zegarek Apple Watch będzie w stanie powiedzieć, czy masz gorączkę. Cóż, po kilku ostatnich latach każda wczesna informacja ostrzegawcza o potencjalnej chorobie byłaby całkiem fajna, prawda?

Ale to nie jest termometr. „Funkcja pomiaru temperatury ciała nie poda konkretnego odczytu – takiego jak termometr na czoło lub nadgarstek – ale powinna być w stanie stwierdzić, czy uważasz, że masz gorączkę. Następnie może zalecić rozmowę z lekarzem lub użycie dedykowanego termometru. „

Obecny zegarek Apple Watch może mieć zmienność tętna (HRV) – niewielkie różnice między jednym uderzeniem serca a drugim – i uważa się, że Covid niesie ze sobą spadające tętno. Dlatego jest już możliwe, że Apple Watch może wykryć Covida wcześnie i dokładnie, chociaż nie jest to coś, co Apple twierdziło, że nadaje się do noszenia.

Tak więc coś takiego jak ostrzeżenie o gorączce może być interesujące, a oglądanie, jak Apple przenosi zegarek jeszcze dalej w monitorowaniu stanu zdrowia.

Więcej od ForbesaApple iPhone 14 Pro, aby ukraść fajną funkcję, nowe twierdzenia o wycieku

READ  Nobuo Uematsu do fantastycznej ścieżki dźwiękowej z Apple Arcade teraz w Apple Music

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top