Nowy Superflux w stylu „nostalgii” otwiera się w Victorii?

Firma Superflux Beer Company przygotowuje się do uruchomienia w ten piątek w Victorii Superflux Cabana, restauracji oferującej pełen zakres usług Superflux Cabana w hotelu „Future – Retro”.

restauracja, która była? Ogłoszony z powrotem w lipcu Zlokalizowany przy 804 Broughton Street, zostanie oficjalnie otwarty 12 listopada o godzinie 16:00 i zaoferuje odwiedzającym „nieformalne miejsce spotkań towarzyskich, bogate menu i różnorodne piwa Super Flux, między innymi napoje”.

Pomysłowy i nieco lekceważący projekt został stworzony przez firmę z Vancouver studio roslin Ma na celu wprowadzenie poczucia „przyjemności i nostalgii” do atmosfery przestrzeni.

Wewnątrz Superflux Cabana pomieści 55 gości z wygodnymi siedzeniami bankietowymi i barem, który błyszczy pod oryginalnym obrazem w stylu renesansowym, który wygląda tak, jakby Michelangelo chciałby być związany z marką.

Panel Superflux nad barem w {Cabana} / Dzięki uprzejmości Grahama Coxa

Wystrój wnętrz ma intymny klimat baru hotelowego w Las Vegas z lat 70., w tym krytą fontannę i zegar z kukułką.

Przestrzeń o powierzchni 1800 stóp kwadratowych daje więcej nadziei, że następnej wiosny, dodatkowych 60 gości będzie mogło cieszyć się jedzeniem i piciem na przestronnym patio na dachu.

Jeśli chodzi o to, czego goście mogą oczekiwać od menu, obsługa mówi, że jedzenie będzie pasować do otoczenia.

„Nadajemy menu atmosferę nostalgicznej i retro hotelowej kolacji” – mówi współzałożyciel Adam Henderson. „Jedzenie będzie pasować do ogólnej atmosfery Superflux Cabana – fajne i interesujące z odrobiną luksusowego, ekskluzywnego smaku dorzuconego.”

Szef kuchni Matthew Harvey dodaje: „Cieszę się, że mogę wprowadzić cel Superflux do „Do Cool Sh**” i ożywić Happyness™ tymi zabawnymi, smacznymi daniami. „

Dzięki uprzejmości: Graham Cox

Nowe menu restauracji oferuje dania główne od 12 do 22 USD i dania główne od 16 do 19 USD, z różnymi opcjami, Według strony internetowej firmy. Odwiedzający będą mieli możliwość skosztowania rolek krabowych, wędzonego sera, rillette z łososia oraz półmisków mięs i serów oraz burgerów.

READ  Peleton pozywa Lululemon do sądu w sporze patentowym

Goście skosztują również dań takich jak kanapka ze smażoną rybą w stylu południowym, carpaccio z mięsem, sałatka z wędzonym kurczakiem czy sałatka klubu warzywnego.

Na piątkową premierę w restauracji pojawi się również 10 piw Superflux, kilka lokalnych piw dla gości, lokalne wina i ograniczona lista koktajli domowych.

Aby dostać się do baru, goście wejdą po schodach od strony Broughton Street.

W weekend otwarcia restauracja będzie otwarta w sobotę 13 listopada od 16 do północy oraz w niedzielę 14 listopada od 16 do 22. W miesiącach jesienno-zimowych restauracja będzie otwarta w środy, czwartki i niedziele od 16 do 22:00. 22:00 oraz w piątek i sobotę od 16:00 do północy.

Cabanas będą zamknięte w poniedziałki i wtorki i na ten moment nie będą przyjmowane żadne rezerwacje.

Restauracja jest pierwszą tego typu w Superfluxie, który latem ubiegłego roku otworzył swój browar i salon degustacyjny w Vancouver.

Dzięki uprzejmości: Superflux {Cabana}

Dzięki uprzejmości: Superflux {Cabana}

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top