Nowy program telewizyjny Amazon Fallout pokazuje imponujące obrazy jałowej krainy

Osoba nosząca mocną zbroję patrzy na zdewastowany postapokaliptyczny krajobraz miasta w Fallout 3.

obrazek: Bethesda

Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące M. Noc ShyamalanKolejny film kryminalny. Mateusz Modine chcieć więcej Dziwne rzeczy. Przyjrzyj się jeszcze raz bliżej ofiaraNajnowszy drapieżnik. Oprócz tego, co jest zaakceptować Świat ZachoduI nasze pierwsze spojrzenie na nowe Skok kwantowy. Spoilery już teraz!

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Nasze pierwsze spojrzenie na Fallout TV jest tutaj

krzycz 6

W niedawnym wywiadzie z ScreenRantDermot Mulroney ujawnił, że gra policjanta, którego „córka jest jedną z… [Ghostface’s] Ofiary „w krzycz 6.

Tak, gram gliniarza, więc w końcu proszą mnie, żebym zagrała gliniarza tu i tam, to jest jeden z nich. Chyba nie powinienem mówić, że moja córka jest jedną z ofiar… ale nie muszę opisywać jak i co, więc to co przyciąga mnie do tej historii to silne więzy rodzinne.


letnie piekło

Limit D’Pharaoh Woon-A-Tai, Abby Quinn i Pardis Saremi dołączyli do obsady fińskiej komedii grozy Wolfhard letnie piekło.


Dziewczyna nietoperz

W niedawnym wywiadzie z bezpośredniWspółreżyser, Adel Al-Arabi, opisał Dziewczyna nietoperz Jako „Spaghetti z wieloświata” musisz „zobaczyć drugiego” [33 previous years of DC] Filmy, aby zrozumieć, co się dzieje”.

Cóż, wiecie, udzielimy w pewnym sensie tej samej odpowiedzi, ponieważ pytamy również: „Och, masz JK Simmonsa ze Snyderverse i mamy Michaela Keatona z Verse Burton. Co tam jest? Powiedziałby: „Nie martw się. Mamy plan. Nigdy tak naprawdę nie mamy tej strony, ale myślę, że będziesz musiał obejrzeć inne filmy, aby zrozumieć, co się dzieje i dlaczego to dlatego, że kończymy w jakieś spaghetti z wieloświata po tej stronie. To będzie pyszny makaron, jestem tego pewien.


Jeździec grobowy

Alicia Vikander powiedziała: Tygodnik Rozrywka Nie ma pojęcia, czy są jeszcze plany na sequel 2018 Jeździec grobowy Wyreżyserowane przez Mishę Green.

Z MGM i Amazonem nie mam pojęcia. Teraz jest to rodzaj polityki. Myślę, że Misha i ja byliśmy gotowi, więc szczerze mówiąc, jest to w czyichś rękach. Byłem podekscytowany, że mogę pokazać światu. Kocham to, co mu zrobiłeś kocham kraj.


Puk w kabinie

Autor Paul Tremblay ujawnił CNBC Ten tajemniczy nowy projekt M. Night Shyamalan Puk w kabinie W rzeczywistości jest to „bezpośredni cytat z filmu” z jego powieści Kabina na końcu świata. W podsumowaniu w Dobre czytanieHistoria opowiada o rodzinie na wakacjach w odległej chatce w lesie, kiedy czwórka nieznajomych z „niezidentyfikowanymi i strasznymi rzeczami” prosi o pomoc w ratowaniu świata.


potwory

Rob Zombie potwierdził swoją adaptację filmową potwory Premiera będzie dostępna w serwisie Netflix jeszcze w tym roku.

Tej jesieni będziemy wariować jak w 1964 roku! 🎥 TAK, RODZINA MUNSTERS I ADDAMS WRÓCIŁY DO BOOB TUBE W TYM SAMYM CZASIE PRZEZ NETFLIX ☠️ Minęło 58 lat od pierwszego Starcia Tytanów. 🎃 Doskonała rozrywka na imprezę rzeźbienia w dyni. 👻 🔥 Sprawdź złowieszczy problem z podglądem upadku z sezonu TV Guide 64-65, który znalazłeś podczas sprzątania. 🎃🎃🎃🎃🎃🎃 Zwariowani miłośnicy potworów łączcie się! ☠️☠️☠️☠️ #themunsters #theaddamsfamily #robzombie #timburton


ofiara

Ostatni zdobycz telewizję Spot zawiera nasz najlepszy do tej pory wygląd na masce obcej kości drapieżnika.


starsi

Osiemdziesięciolatek, który prawdopodobnie popada w demencję, w rzeczywistości komunikuje się ze zjawiskami paranormalnymi w przyczepie, aby starsipremiera ma się odbyć jeszcze w tym roku na Festiwalu Filmowym Fantasia.

osoby starsze | ciągnik


Furman

Senny agent ma za zadanie uratować świat przed wirusem zombie znalezionym w zwiastunie dla Furman„Niesamowita ekstremalna akcja w czasie rzeczywistym bez przerwy” ma swoją premierę 5 sierpnia w serwisie Netflix.

Carter | Oficjalny zwiastun | Netflix


Dziwne rzeczy

Matthew Modine powiedział, że nie sądzi, że widzieliśmy ostatniego doktora Martina Brennera w nowym wywiadzie z nim Orzeł.

Nie, nie zrobię tego [say he’s dead] Bo nie chcę, żeby umarł. Ciekawe są trzy rzeczy: Jak przeżył Demogorgon? Jak się przeżyło? A kiedy Jedenastka próbuje użyć swojej mocy przeciwko dr Brennerowi po tym, jak wysadził w powietrze trzech strażników, bez wahania ją frustruje i mówi: „Nie sądziłeś, że to będzie takie proste, prawda?” Nie mogłem go zmusić do pracy. Czy Brenner ma coś więcej niż na pierwszy rzut oka? Nie chcę wierzyć, że to koniec, bo kocham Duffers. Nie chcę wierzyć, że to już koniec, bo nie mogę się doczekać powrotu do pracy z Mielle. Mówię Millie, ponieważ nie mam nic wspólnego z innymi członkami obsady – z wyjątkiem Paula Reisera. Horror tego, co zrobił Brenner, polegał na zaakceptowaniu i zrozumieniu swojej winy za śmierć wszystkich tych dzieci za to, co się zrobiło. Więc jeśli Jedenastka i Kali, lub tylko Jedenastka, wybaczą mu i wyślą go, spędzi pozostałe dni swojego życia zdając sobie sprawę, że mu wybaczył, ale musi wziąć odpowiedzialność za to, co zrobił. Myślę, że dr Brenner jest bardziej moralną osobą niż to i musi spędzić swoje ostatnie dni na przyznaniu się i przyjęciu odpowiedzialności za ból, który spowodował. To jest prawdziwy koszmar – niemożność ucieczki od swoich myśli i rzeczy, które widziałeś lub robiłeś.


Krople

Zdjęcia z grupy Krople Internetowy serial telewizyjny pojawił się dzięki uprzejmości Machumandu na Twitterze.


Skok kwantowy

podczas gdy, Telewizja spoilera Ma promocyjne zdjęcia z nadchodzącego filmu Skok kwantowy Restart. Kliknij, aby zobaczyć.


Matka: Fort Salem

Telewizja spoilera Zawiera również streszczenie „Revolution, Part 2”, epilog serii Matka: Fort Salem Emisja 23 sierpnia w formie darmowej.

W kulminacyjnej bitwie jednostka i jej sojusznicy łączą siły, by walczyć z Camarillą.


amerykańskie opowieści grozy

FX wydał kolejną promocję drugiego sezonu amerykańskie opowieści grozy Zawiera lalki naturalnej wielkości, obsesję na punkcie patologa, uzbrojonych piechurów i parę rzemieślników w otwartym grobie.

American Horror Stories – promocja 2. sezonu „Nie martw się” (HD) AHS Spinoff


Świat Zachodu

Świat Zachodu staje się parkiem rozrywki, w którym roboty Mogą żyć ze swoimi fantazjami Ludzie W zwiastunie przyszłotygodniowego odcinka „Zhuangzi”

Westworld 4×05 „Zhuangzi” (HD) Sezon 4 Odcinek 5 Promo


Riverdale

Wreszcie Betty tworzy profil martwe zło Odniesienie podczas przyspieszania piły w zwiastunie przyszłotygodniowego odcinka Riverdale.

Riverdale 6×21 Promo „The Stand” Sezon 6 Odcinek 21 Promo


Grafika banera autorstwa Jima Cooka

Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Brad Pitt zaskakuje kolegów z Bullet Train, postanawia przeprowadzić wywiad „bez koszuli”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top