Nowy mobilny mikser firmy Roland ma lepszą obsługę mikrofonów i słuchawek z systemem Android

Teraz Roland mówi o Go: Mixer Pro-X, nowym przenośnym mikserze głównym, który pomaga twórcom w ruchu poprawić ich dźwięk. Pro-X, podobnie jak jego rodzeństwo, jest przeznaczony do podłączenia do telefonu lub tabletu w celu tworzenia profesjonalnej jakości dźwięku do transmisji na żywo, podcastów lub filmów. Firma twierdzi, że Pro-X ma lepszą obsługę urządzeń z systemem Android i iOS oraz możliwość korzystania z mikrofonu lub wkładek dousznych smartfona jako źródła dźwięku.

Kilka ulepszeń jest stosunkowo dobrych, bardziej niż znaczących, na przykład fakt, że różnorodność kanałów I/O wzrosła do 11 i 3, w porównaniu z 9 i 2 w Pro. Inną dużą zmianą jest nowy przycisk poduszki, który znacznie zmniejsza ilość głośnych alarmów, np. z maszyny z dynamicznymi przetwornikami. Zasadniczo, jeśli chcesz na przykład zacząć nagrywać podcast o dobrych finansach, jest to idealna platforma na początek.

Reszta listy specyfikacji jest bardzo podobna do Go: Mixer Pro, chociaż jednym z poprawionych czynników jest szacowana żywotność baterii. Dostaniesz pół godziny znacznie mniej z Pro-X na tych czterech bateriach AAA (4 godziny) niż dostaniesz z poprzednim modelem (4 godziny i trzydzieści minut). Ale być może jest to wartość, jaką należy zapłacić za możliwość lepszego dokumentowania pracowitych okresów. Roland Go: Mixer Pro-X jest dostępny w USA w nieokreślonym czasie w sierpniu, w cenie 150 USD.

Wszystkie naprawdę przydatne towary Engadget są starannie dobierane przez naszą grupę redakcyjną, która jest bezstronna wobec naszego powiernika. Niektóre z naszych historii zawierają hiperłącza partnerskie. Jeśli kupisz jedną rzecz za pośrednictwem jednego z tych hiperłączy, możemy uzyskać opłatę partnerską.

READ  Pojemność baterii iPhone'a 13 znacznie wzrasta, ponieważ Apple twierdzi, że działa na baterii o dodatkowe 2,5 godziny

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top