Nowy mistrz „Overwatch 2” ujawniony w Wielkich Finałach OWL i nie, to nie Mauga

Nowy mistrz „Overwatch 2” ujawniony w Wielkich Finałach OWL i nie, to nie Mauga

Było wiele spekulacji na temat tożsamości Następna Monitor 2 bohater. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że będzie to czołg i Męska postać, która już istnieje w historii Overwatch. Nowy mistrz został ostatecznie ujawniony podczas głównych finałów Overwatch League w 2022 roku, ale nie jest Mauga, jak wielu się spodziewało. To omnicki czołg zwany Ramatra.

Na wypadek, gdybyś drapał się po głowie, żeby przypomnieć sobie, gdzie go rozpoznajesz, to właśnie z nim Domfest rozmawia na końcu zakończenie filmowe Do misji Archiwa Storm Rise. Jest też liderem pasek zerowy, ekstremistyczna grupa, która przeprowadziła kilka ataków w uniwersum Overwatch, próbując zdobyć prawa do omników. Ramatra ma również pewną historię z Zenyattą.

Blizzard rozmawiał z niektórymi mediami o nowym bohaterze i omówi niektóre z tych szczegółów – w tym jego patologiczne zdolności – w innym poście. Zespół 4 ujawnił historię Ramatry i oryginalny film podczas Wielkiego Finału, więc przejdźmy do tego teraz.

Będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć rozgrywkę i wygląd Ramatry w grze, więc oryginalny film fabularny i grafika postaci powinny na razie wystarczyć.

Oto, co Blizzard ujawnił na temat pochodzenia Ramattry:

Historia Ramatry jest złożona i wieloaspektowa, a jego ostatecznym celem jest ochrona swojego ludu – ale koszt tego celu nie został jeszcze określony.

Pierwotnie machina wojenna, Ramatra rzucił swoją amunicję w tarczę, aby chronić swój lud poprzez promowanie pokoju i spokoju. Jego myśli nie były tak dalekie od myśli jego kolegi Shamble, Zenyatty. Jednak historia Ramatry to historia trudów, traum i powiększonego spojrzenia na trudną rzeczywistość ludzkości.

Harmonię zastąpiła dysharmonia, a Ramatra zaczął podchodzić do swoich przekonań z bardziej pragmatycznego punktu widzenia – uzasadniając wszelkie środki niezbędne do obrony swoich rodaków. Jako lider sektora Null, Ramattra jest dumny z niesamowitego wsparcia swojego ludu, gotowego narzucić swoje filozofie naszemu światu.

To bardzo fajna tapeta. Dodanie Ramatry do listy grywalnych bohaterów wprowadza kolejną frakcję za Overwatch i Talon. Pomoże to rozwinąć tradycję Overwatch. Aha, i może zmienić się w alternatywną formę. Myślę, że będzie wielu fanów tego bohatera.

inna rzecz: Wyróżnienia Ramona (Który wyrażony przez Godryka w elden pierścień, Prawda Fani) to angielski aktor podkładający głos pod Ramatrę. francuski aktor głosowy Loïc Houdré.

Więcej od ForbesaJak odblokować Kiriko i innych nowych bohaterów w Overwatch 2?

Po raz pierwszy będziesz mógł zagrać jako Ramattra w drugim sezonie Monitor 2 Transmisja na żywo rozpocznie się 6 grudnia. Aby ją od razu odblokować, musisz kupić przepustkę bojową premium sezonu 2. W przeciwnym razie będziesz musiał zgrzać do 55. poziomu darmowej przepustki bojowej, zanim będzie ona dostępna w rozgrywkach nierankingowych i konkurencyjnych (to znaczy, o ile Blizzard nie zrobi tego trudno jest pozyskać nowych bohaterów do awansu).

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji Monitor 2 i inne gry, Śledź mój blog Forbes! Będziesz otrzymywać cotygodniowy biuletyn ze wszystkim, co publikuję. Ty też mnie wzmocnisz – to świetny sposób na wsparcie mnie i mojej pracy bez żadnych kosztów.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Monitor 2 czy cokolwiek jeszcze o czym piszę, Obserwuj mnie na Twitterze I zapytaj mnie tam.

READ  Apple przedłuża awaryjną usługę satelitarną SOS o dodatkowy bezpłatny rok

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *