Nowy bohater League of Legends, Zeri, otrzymuje zwiastun, w którym prezentuje swoje umiejętności

League of LegendsNajnowszy bohater, ZerryZostało to ujawnione dwa dni temu, kiedy jej strona bohatera została opublikowana na żywo na stronie gry. Chociaż ten zwiastun był z pewnością ekscytujący, nie powiedział wiele o bohaterze. Ale w czwartek Riot wypuścił całą przyczepę, aby mogła pochwalić się swoimi elektrycznymi ruchami.

Zwiastun zawiera krótką scenę, w której Zeri ładuje swoje moce, gdy walczy z kilkoma zbirami w Zaun, ale skupia się głównie na wyczynach bohaterów na Rift. Chociaż nadal nie mamy pełnego opisu jej umiejętności, widzimy, że używa automatycznych ataków, które wydają się być wypełnione elektrycznością podczas strzelania w obszar uderzenia za jej celem. Wygląda również na to, że Zeri ma krótki doskok, który może zmierzyć się ze ścianami, rodzaj wprawnego lasera i zdolność poruszania się z zawrotną prędkością przez krótki okres czasu.

Nic z tego nie jest niespodzianką w oparciu o Jej biografia bohatera, ale nadal warto przyjrzeć się jego możliwościom. Na dokładne opisy tego, co potrafi Zeri, będziemy musieli poczekać na oficjalną informację Riot o swoim zestawie, która z pewnością nadejdzie wkrótce.

Ziri nie zostanie wypuszczony na czas ligaOstatni sezon, który zaczyna się w piątek, ale musi wyjść w kolejnym patchu, który powinien rozpocząć się za dwa tygodnie.

READ  Zdobądź NBA 2K21 za darmo dzięki Epic Games Mega Sale 2021 i kuponowi rabatowemu na grę o wartości 10 USD

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top