Nowe szczegóły o tym, dlaczego Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali pomimo świetnej chemii

Jest mało prawdopodobne, że Kim Kardashian i Pete Davidson wyglądali jak para na początku ich związku, fani z pewnością szybko się do niego dołączyli. Atrakcyjność między nimi wydawała się być dość magnetyczna, więc kiedy ją ogłoszono Kim i Pete zerwali po dziewięciu miesiącach, zostawił nas zastanawiając się, co może się stać? Jedno źródło dostarczyło nowego wglądu w rozłam i jak wielu uważa, wydaje się, że nie miało to nic wspólnego z brakiem osobistej chemii.

Podczas gdy ostatnia podróż Kim Kardashian do Australii wydaje się być wypełniona ekscytującym czasem ze swoim chłopakiem – biorąc pod uwagę Pikantny komentarz Kardashian dał swojemu zespołowi przed podróżą do Down Under – Okazuje się, że para odbyła kilka naprawdę poważnych rozmów o swojej przyszłości. Według źródła z Hollywood na żywo:

Kiedy była w Australii, choć dobrze się bawili, odbyli też kilka bardzo głębokich rozmów, które doprowadziły do ​​ich ostatecznego rozstania. Na ich tle było wiele rzeczy. Wciąż jest między nimi duża atrakcyjność i silne połączenie, więc nie wygląda na to, żeby skończyło się źle, ale w tym momencie wygląda na to, że Kim jest skończona.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top