Nowe Call of Duty Modern Warfare 2 jest zagmatwane

Kolaż wszystkich różnych okładek gier wideo Modern Warfare w dużym stosie.

zdjęcie: Aktywacja / Kotaku

Nie muszę ci mówić, że plik Wezwanie do służby Franczyza jest bardzo popularna. Podobnie dobrze wiesz, że plik nowoczesna wojna sub-franczyza w środku Wezwanie do służby Również bardzo udany. Nic więc dziwnego, że dostajemy coś innego Call of Duty Modern WarfareAch, ten jest kontynuacją 2019 roku MW Ponowne uruchomienie. Jednak czy wiesz, że to właściwie dziesiąty? nowoczesna wojna Czwarta gra, która zakończy się w 2? W jakim świecie żyjemy…

Wczoraj po wielu spekulacjach i Tyle plotekInfinity Ward i Activision oficjalnie ogłosiły, że kolejny długoterminowy wpis Wezwanie do służby Franczyza będzie zatytułowana Modern Warfare II. Dostaliśmy nawet nowe logo na następną sesję. Jest… w porządku. To dobry slogan. posuwając się do przodu.

Teraz niewiele wiemy o tej grze, poza tym, że jest to kontynuacja do 2019 roku nowoczesna wojna Ponowne uruchomienie. Przypuszczam, że będzie broń. Niektóre tryby gry wieloosobowej. Może świetna robota przy noktowizorach lub czołgach. zapoznać się , Wezwanie do służby gówno. Ale chociaż nie mogę przewidzieć przyszłości, przynajmniej jeszcze nie, mogę spojrzeć w przeszłość i zdekonstruować szaloną sieć franczyzy, którą Activision zbudowało przy użyciu nowoczesna wojna Serie.

Oto pełna lista Wezwanie do służby Gry które używają nowoczesna wojna Rzeczownik. niektóre z tych Porty mobilne lub porty podręczneale wszystkie oficjalnie dostarczane z „nowoczesna wojna„Na przodzie pudełka, więc liczą się w mojej księdze:

  1. Call of Duty część 4 Modern Warfare
  2. współczesna wojna 2
  3. Modern Warfare 3
  4. Modern Warfare Reflex Edition
  5. współczesna horda wojenna
  6. Modern Warfare Remastered
  7. Modern Warfare 2 Remastered
  8. Call of Duty: Modern Warfare 2: Force Recon
  9. Modern Warfare (restart 2019)
  10. Modern Warfare II (późniejszy restart)

Spróbujmy to wyjaśnić. Call of Duty: Modern Warfare II jest kontynuacją Nowoczesna wojna (2019)który był ponownym uruchomieniem współczesna wojna, To nie ma nic wspólnego z Modern Warfare Remastered lub Modern Warfare 2 Remasteredi oba są częścią tego samego podciągu w obrębie wezwanie do służbyy zawiera Modern Warfare 2: Force Recon I współczesna horda wojennaktóry jest portem DS współczesna wojna 2ale nie wersję zremasterowaną, ale wersję oryginalną, która nie jest właśnie zapowiedzianą nową grą, która jest kontynuacją wersji odtworzonej Nowoczesna Wojna.

Czekaj, jestem jeszcze bardziej zdezorientowany. Bez względu, Modern Warfare II (nie współczesna wojna 2) jeszcze w tym roku na zwykłych platformach, jak sądzę. Technicznie, według moich obliczeń, 47 Wezwanie do służby gra kiedykolwiek. Wszyscy żyjemy w piekle.

READ  Horizon: Forbidden West to druga co do wielkości premiera PS5 | Brytyjskie wykresy pudełkowe

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top