Nowa zawartość Assassin’s Creed Valhalla DLC Leak wzbudza wiele emocji wśród fanów Odyssey.

Według nowego przecieku Assassin’s Creed Walhalla Na granicy skrzyżowania ze swoim poprzednikiem, Assassin’s Creed Odyssey, W nadchodzącym DLC do poprzedniej gry na PS4, PS5, PC, Xbox One i Xbox Series X. Za kilka tygodni Ubisoft wyjdzie Walhalla drugie DLC, Oblężenie Paryża, po jego uwolnieniu Gniew kapłanów wcześniej w tym roku. Jednak później pojawi się więcej DLC, a Ubisoft potwierdzi dalsze wsparcie w 2022 roku z większą liczbą wersji DLC podobnych do wspomnianego DLC. Wygląda na to, że jeden z tych DLC doda misję z udziałem Kasandry, jednego z dwóch bohaterów w Assassin’s Creed Odyssey, a technicznie główny bohater dwóch głównych bohaterów w grze. Cassandra jest nie tylko najpopularniejszym zabójcą w serii, ale zajmuje pierwsze miejsce wraz z Ezio, Bayekiem i dwoma innymi ulubieńcami fanów.

Wyciek ujawnia się w widoczny i niezawodny sposób Zabójca doktryny Przeciek, J0nathan, który przekazuje informacje dzięki uprzejmości ostatnich plików dodanych do gry. Teraz wiem, nad czym się zastanawiasz: Jak to możliwe? Assassin’s Creed Odyssey Dzieje się w starożytnej Grecji, podczas gdy Assassin’s Creed Walhalla Odbywa się w średniowiecznej Anglii. Jeśli jednak ukończysz pierwszą i jej zawartość do pobrania, dowiesz się, że Kassandra stała się nieśmiertelna, a nawet spotkasz współczesną Laylę Hassan. Innymi słowy, rozmowa z Ivorem nie stanowi problemu.

Niestety, pliki gry nie ujawniają wielu dodatkowych szczegółów, ale J0nathan twierdzi, że istnieją pliki dialogu między Kasandrą i Eivorem na Skye Island i że dialog jest związany z misją. Na razie wciąż nie jest jasne, jak szeroka jest ta misja, ale wydaje się, że jest czymś więcej niż tylko epizodem i polega na prześledzeniu starożytnego artefaktu do klasyki. Zabójca doktryny moda.

Na razie weź to wszystko z przymrużeniem oka. Chociaż źródło, o którym mowa, jest zwykle dość wiarygodne, nie zmienia to faktu, że wszystko to jest nieoficjalne i może ulec zmianie. W szczególności wycieki danych są dość wiarygodne pod względem ważności. Trudno się spierać, z jakimi plikami każdy może wyciągnąć z gry. Jednak wycieki danych mogą wprowadzać w błąd i prowadzić do błędnych wniosków. Widzimy, że to się dzieje cały czas w grach wypełnionych danymi, takich jak Jest to gra elektronicznai strefa wojny, I Legendy Apex.

Aby uzyskać większy zasięg na Assassin’s Creed Walhalla A wszystko o grach – w tym najnowsze przecieki, wszystkie najnowsze plotki i wszystkie najnowsze oficjalne wiadomości – kliknij tutaj. Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Proszę daj mi tam znać. Chcesz zobaczyć randki Cassandry przez Assassin’s Creed Walhalla DLC?

READ  Nowy film szpiegowski BMW M3 CS pokazuje gorętszy test M na torze Nürburgring

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top