Nowa przerażająca seria Netflix jest idealna na Rotten Tomatoes

Po ogromnym sukcesie najnowszego wydania Netflix gra w kalmary Udowodnij, że subskrybenci chcą oglądać więcej oryginalnych treści z regionów poza Stanami ZjednoczonymiNadawca pokazał, że inwestuje się w więcej programów na całym świecie. Teraz, wraz z wydaniem nowej serii Hellbound na urządzeniu do przesyłania strumieniowego, Netflix ma kolejną przerażającą niespodziankę w swojej usłudze. Nowa seria, który pochodzi od dyrektora pociągu w Busan Yoon Sang Ho i ich partnera od pisania Choi Gyu SeokJuż pokazało, że odniesie sukces, ponieważ seria ma idealną ocenę 100% na Rotten Tomatoes i już dominuje w pierwszej dziesiątce w serwisie streamingowym.

Jakby to pisanie skazany na zagładę Jest to serial telewizyjny numer 3 w USA i stoi tylko za programem na żywo Kowboj Bebop Nowa seria i sezon król tygrysi na listach przebojów telewizyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, w serwisie Netflix jest to część 4 treści, w której pierwsze miejsce zajmuje oryginalne Red Notice Netflix. Z dwunastoma recenzjami przesłanymi do Rotten Tomatoes, serial ma również doskonałą ocenę krytyczną, co jest rzadkim wyczynem dla każdego serialu telewizyjnego w dzisiejszych czasach. Krytyczny konsensus mówi: „Hellbound wezwał diaboliczną wyobraźnię pisarza i reżysera Yeon Sang-ho i wykorzystuje swoją przerażającą koncepcję, aby wnikliwie zbadać ludzką omylność”.

z sukcesu Pociąg do Pusan sequel filmu PółwysepYoon Sang Ho adaptuje się Jego popularna seria elektroniczna w nowym programie Netflix i ujawniona w zestawie prasowym serialu: „Chciałem opowiedzieć historię skazany na zagładę W formie rozszerzonego serialu, a nie filmu… wspaniale jest oglądać artystów naszych czasów tworzących i doskonalących narrację każdej postaci. Wszystko, co musiałem zrobić, to przekazać widzom to, co czułem, oglądając występy aktorów”.

Pełny opis serialu Netflixa znajdziecie poniżej. Możesz teraz streamować wszystkie 6 odcinków Hellbound w serwisie!

Niesamowite demonstracje piekła odbywają się w samym środku Seulu, na oczach tłumu. Tajemnicze istoty skazują jednostki na wyrzutków, a inne istoty pojawiają się na świecie dokładnie w wyznaczonym czasie, aby zabić skazanych w brutalnym oparzeniu. Głos dowodzącego Jung Jinsu, przywódcy wschodzącej organizacji religijnej, Nowej Prawdy, wznosi się ponad całkowity chaos stworzony przez te niewytłumaczalne nadprzyrodzone wydarzenia. Twierdzi, że tylko grzesznicy są osądzani i że te wydarzenia reprezentują boską wolę uczynienia ludzi sprawiedliwymi. Grupa jego wyznawców ślepej wiary, Arrowhead, bierze w swoje ręce karę tych, którzy nie są posłuszni boskiej woli. Świat staje się żywym piekłem.

Prawnik Min Hye Jin kwestionuje prezydenta Junga, twierdząc, że demonstracje w piekle są wydarzeniami nadprzyrodzonymi. Jednoczy się z nielicznymi, którzy próbują chronić piekło i przywrócić świat do królestwa ludzi, a nie bogów. Stają w obliczu chaosu wywołanego przez nową prawdę… A potem pewnego dnia dziecko urodzone dwa dni wcześniej zostaje potępione, przez co trudno jest uwierzyć w Wolę Bożą, że tylko grzesznicy stają się wyrzutkami

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top