Nowa opowieść w Pokémon’s Diamond & Pearl może coś poruszyć

zdjęcie: przez Joe Merricka (Twitter)

Chociaż Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl To remake, w wersjach na Switcha są nowe rzeczy do ujawnienia.

Jedną z rzeczy, które mogłeś zauważyć, jest nowa ukryta opowieść osadzona w Bibliotece Kanalaf. jak wyjaśniono IGNTen tekst nie był pokazany w oryginalnej grze i można go umieścić na drugim piętrze budynku. Jest zatytułowana „Legenda morza” i wydaje się, że została „dopiero niedawno odkryta”, a zatem jej „starożytne postacie” zostały właśnie rozszyfrowane. Oto pełna historia:

„Pewnego razu na Morzu Wschodnim był Pokémon Znany jako książę. Odważny człowiek prosi Pokémona żyjącego w morzu, aby pozwolił im zobaczyć Księcia. Mantyke, Buizel i olbrzymie ćwieki Quilfish rozpoznali ludzką odwagę i dołączyli do nich. Razem wyruszają łodzią nad morze o zachodzie słońca, płynąc przez bramę oceaniczną, która rozciąga się nad falami. Ta wiadomość dotarła do uszu Księcia, który udał się na spotkanie z odważnym małym przyjęciem w Seaside Hollow.

Taki jest zakres tej opowieści, która już zrodziła wiele teorii – jedną z nich jest to, że jest naprawdę imponująca Coś O nadchodzącej wersji Switcha, Legendy Pokemonów: Arceus. Nie ma znanej strony o nazwie „Seaside Hollow” w głównym wątku, ani nie wydaje się, aby zawierała jakiekolwiek linki do najnowszych nowych wydań. „Książę”, choć nazwa „Manaphy” przechodzi w Pokemon Ranger i Świątynia Morza Film, chociaż animacja i gry zwykle się nie przecinają.

IGN zauważa również, w jaki sposób zakaz przeróbek Diamond & Pearl uniemożliwił mediom dyskutowanie lub ujawnianie zawartości którejkolwiek z książek w bibliotece Conalave przed zniesieniem zakazu recenzowania – co sugeruje, że może to być niepokojące.

Co myślisz o tym wszystkim? Czy znalazłeś już tę opowieść w przebudowie diamentów i pereł? Komentarz poniżej.

READ  Właściciel OnePlus Nord 2 twierdzi, że nowy telefon się zapalił

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top