Nowa mapa Valorant Lotus inspirowana Indianą Jonesem

„Fortuna i chwała, dzieciaku”.

po tygodniu Teasery i zwiastun filmowyRiot Games oficjalnie zapowiedziało Lotus, dziewiątą mapę Valoranta.

Nowa mapa jest osadzona w zachodnich komarach Indii – paśmie górskim, które biegnie równolegle do zachodniego wybrzeża kraju. Pośrodku pasma górskiego znajduje się Lotus, zaginione miasto pełne indyjskich elementów z wykutą w skale architekturą.

Dla mnie Briana Yamagłówny artysta Valorant, zespół Map Design chciał, aby gracze doświadczyli „momentu Indiany Jonesa” podczas gry na mapie fantasy o tematyce mistycznej.Lotus będzie miał trzy lokalizacje kolców i trzy nowe mechaniki mapy

Źródło: Gry Riot

Po raz pierwszy na mapie Valorant twórcy gry wprowadzają drzwi obrotowe, zniszczalne drzwi/ściany i cichy zrzut – przedmioty, które można znaleźć tylko na mapie Rozdział 1 Rozdział 6.

Aby jeszcze bardziej rzucić wyzwanie graczom, Lotus będzie miał również trzy lokalizacje skoków, funkcję wcześniej dostępną wyłącznie w Haven.

„Chcieliśmy stworzyć kolejną mapę trzech lokalizacji i pokazać, że ten format to więcej niż jedna mapa, z której będziemy nadal korzystać” – powiedział. Joe Lansforda, szef działu projektowania map w Valorant. „Ponadto naszym celem było stworzenie mapy, która byłaby bardzo płynna i mobilna dla obu drużyn”.

Valorant Odcinek 6 Akt I mapuje Lotus
Źródło: Gry Riot

Lotus został zaprojektowany tak, aby różnił się od poprzednich map Valorant, a Yam powiedział: „Nasze poprzednie mapy są w większości miejskie lub mają nowoczesną architekturę”.

„Chcieliśmy zbadać temat wielkiej przygody, zagubionych tajemnic w czasie i utraconej starożytnej architektury” – kontynuował Yam. „Indiana Jones była jedną z tematycznych muz, z których czerpaliśmy inspirację”.

Valorant Odcinek 6 Akt I mapuje Lotus
Źródło: Gry Riot

Mapa ma nawet mistyczne tło ze śladami radianitu. Według Yam, gigantyczny zmutowany kwiat lotosu na środku mapy reprezentował jeden z reliktów.

Kreatywność i projekt mapy Lotus sprawią, że fani Valorant będą chcieli eksplorować każdy zakamarek mapy, ponieważ rozwija to również wiedzę o grze.

READ  Binary Haze Interactive i Adglobe ogłaszają strategię RPG Redemption Reapers na PS4, Switch i PC

„Te ślady wskazują, że starożytna populacja używała ich jako źródła energii do obracania kamiennych drzwi na mapie” – powiedział Yam. „Ponadto zaczynamy bawić się pomysłem, w jaki sposób zmutowane rośliny mogą przechowywać i oszczędzać energię wytwarzaną z radianitu”.

Lotus będzie dostępny do gry, gdy Valorant patch 6.0 zostanie uruchomiony 10 stycznia.

Czytaj więcej: Masters Tokyo będzie drugą międzynarodową imprezą LAN sezonu VCT 2023

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top