Notatki z obozu w Canucks: Höglaander-Boeser i pytanie Hammonic

Poza tym Klimovich jest fantazyjny, Yulivi jest w niebezpieczeństwie, a Miller jest w centrum.

Vancouver Canucks zakończyli swój trzydniowy obóz treningowy w sobotę przed największą jak dotąd publicznością w Abbotsford Center.

Przedsezon rozpoczyna się w niedzielę w Spokane w stanie Waszyngton, kiedy na dobre zaczną się prawdziwe oceny, ale niektórzy zawodnicy zaprezentowali się przed rozpoczęciem sezonu, podczas gdy inni postawili się na chwiejnym gruncie.

Wyjaśnijmy kilka historii z ostatniego dnia bootcampu.

Niesamowita Daniela Klimovic

Środa, Dyrektor Techniczny Travis Green Show prezentowany przez Danielę Klimovic Jako zawodnik zaskoczył go na obozie treningowym. Trzeciego dnia Klimovic pokazał, że ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek.

Dłonie Klimovica są wyjątkowe, ponieważ wykonał kilka ruchów kalibru NHL w ćwiczeniach i podczas gry w połowie treningu.

Klimovic z pewnością zrobił kilka głów w obozie, pozostawiając niektórych do zastanowienia się, czy QMJHL – jego oczekiwany cel – jest właściwym miejscem do gry w tym sezonie. Klimovic jest uprawniony do gry w AHL w tym sezonie i jest coś do powiedzenia, aby białoruski starszy zawodnik w Abbotsford nadzorował jego rozwój.

Na pewno nie brakuje mu pewności siebie i grał z mężczyznami na Białorusi, więc może poradzi sobie z AHL. Pamiętaj, że to dzieciak, który zapytany o jego strzał powiedział: „Próbuję porównać się w przyszłości z Kocherovem i Ovechkinem”.

Juolevi w tarapatach

Na drugim końcu spektrum znajduje się Ole Gulevi, którego obóz treningowy sprawił, że z trudem łapie oddech i być może zdyszany, gdy zaczyna się sezon. Książka jest daleka od zamknięcia się na Juolevi – gry przedsezonowe zapewnią lepszą okazję do oceny – ale wydaje się, że nadszedł czas, aby przewrócić stronę.

„Nie sądzę, żeby wyświadczył sobie jakąś przysługę”, powiedział Green w sobotę o obozie treningowym Juolevi, zwłaszcza w dniu, w którym jeździ na nartach jedną ze swoich toreb. „Toczy się bitwa o to miejsce. Przechodził już przez niego wcześniej, spodziewałbym się, że wykona lepszą pracę niż na nartach”.

READ  100 dni nad Pekinem kanadyjscy olimpijczycy wrzucają go na wyższy bieg

Z Jackiem Rathbone’em wyglądającym tak dobrze w obozie i Bradem Huntem prezentującym się jako niezawodny, niewymagający w utrzymaniu weteran na lewą stronę w defensywie, nikt inny nie zrobiłby Juolevi żadnej przysługi.

Bo Horvat z pewnością nie brał udziału w walce, ponieważ minął obrońcę, wykonując świetny ruch spinoramy.

Boeser daje Höglanderowi koła zębate

Dwóch graczy, którzy dołączyli do hip-obozu to Nils Höglander i Brock Boeser. Byli w kontakcie z Nicem Petanem podczas prób i bójek i wydają się być zainteresowani sprawdzeniem, czy ta dwójka może przekształcić się w duet.

„Hoggs i ja graliśmy razem trochę w zeszłym roku i pomyślałem, że mamy dobrą chemię” – powiedział Boozer. “Pracuje naprawdę ciężko i widzisz, jak dobry jest z dyskiem. Kiedy widzę, jak robi te wszystkie pętle w strefie ataku, po prostu próbuję otworzyć się w strefie ostrzału.”

Łatwo zauważyć, jak dobrze Boeser czuje się z Höglanderem, a bardziej doświadczony skrzydłowy zaczyna z nim coraz więcej żartować.

„On w pewnym sensie zna teraz nasze systemy, więc jest mu znajomy i nie psuje treningów, więc to trochę za duże dla Hogsa” – powiedział Bowser ze złowrogim uśmiechem. „Myślę, że prawdopodobnie największą różnicą jest to, że nie zmusza nas do powrotu”.

Bez Suttera Miller mógłby skończyć w centrum

Petain w połowie drogi między Boozerem a Hooglanderem jest oczywistym zastępcą Eliasa Petersona, który pozostaje bez kontraktu, gdy zaczyna się przedsezon. Oznacza to, że Höglander mógłby rozpocząć sezon w pierwszym rzędzie w miejsce JT Millera.

Częściowo jest to spowodowane niepewną sytuacją Brandona Suttera, który został odrzucony z obozu treningowego z powodu tego, co Benning określił jako „wyczerpanie”. Sutter był jednym z dwudziestu Canucków dotkniętych COVID-19 podczas wybuchu w zeszłym sezonie, a zmęczenie może być długoterminową konsekwencją COVID-19, ale Canuckowie nie potwierdzili niczego na temat stanu Suttera.

READ  Niska utrata energii przez Blue Jays do Orioles wydłuża tydzień deflacji

Trzech innych Canucków — Tyler Mott, Carson Focht i Guillaume Presbyoa — jeździło na nartach osobno za resztą grupy w obozie. Sutter nie dołączył do nich na lodzie.

Tymczasem Miller jeździł na łyżwach w centrum wszystkich obozowiczów, z Conorem Garlandem i Wasilijem Podkolzinem na skrzydłach.

„W tej chwili jest jasne, że Betty nie ma tutaj, że umieścimy Millera w środku” – powiedział Green. „Myślę, że jest po prostu dobrym graczem na obu pozycjach… Myślę, że ubiegły rok był dla Millera trochę pouczającym doświadczeniem, kiedy grał dużo na jednej pozycji, w przeszłości nie grał tak dużo.

„Z zawodnikiem na tym poziomie, w jego drugim roku, jeśli zdecydujemy się grać z nim na pozycji, myślę, że będzie lepszy na pozycji w niektórych obszarach gry”.

Z Sutterem w powietrzu Miller mógłby wylądować w centrum, nawet jeśli Peterson podpisał kontrakt przed rozpoczęciem sezonu. Jego passa z Garlandem i Podkolzinem była przekonująca na obozie i jest jedną z wielu opcji, jak zespół ustawi się w kolejce w dniu otwarcia.

Ze swojej strony Miller nie dba o to, gdzie gra.

– Nie jestem bardziej podekscytowany niż granie w środku lub granie na skrzydle, ale jestem podekscytowany, jeśli uda mi się gdzieś dostać, aby dać nam większą szansę na wygraną – powiedział Miller w drodze na obóz. „Nie obchodzi mnie, gdzie to jest, czy to pierwsza czy czwarta linia, nie obchodzi mnie to”.

Jeśli nie Hamonic, to kto gra z Hughesem?

Mówiąc o graczach, którzy zniknęli z obozu, Travis Hamonic był teraz nieobecny na całym obozie treningowym po zapewnieniu Jima Benninga, że ​​będzie tutaj. Pytaniem otwartym jest, czy nawet w Kolumbii Brytyjskiej.

gdzie on jest? Rodzina Canucks nie wahała się stwierdzić, że jest to „sprawa osobista” i nie zaoferowała dalszych komentarzy.

READ  Pittsburgh Steelers vs Seattle Seahawks 17.10.21 NFL Typy i prognozy » Sports Chat Venue

Niepewność wokół Hamonic może wpłynąć na inny niepewny element na początku sezonu w Canucks. Gdyby nie było tu Hamonica, kto by zrobił Quinn Hughes?

A jeśli nie ma oczywistego partnera dla Hughesa, czy wpłynie to na jego podpisanie nowego kontraktu? Czy on i jego agent chcą rozwiązania sytuacji Hamonica przed podjęciem decyzji?

Po Hammonic, Canuckowie mieli Tuckera Poolmana, Tylera Myersa i Luke’a Schenna, a następnie graczy związanych z AHL, takich jak Jett Woo, Madison Bowey i Kyle Burroughs.

Schenn nie nadaje się do wielkich minut Hughesa, Pullman jest przydzielony do pary Olivera Ekman-Larson, a Tyler Myers nie jest wystarczająco silny, by grać z Hughesem.

Niektórzy mogą zlekceważyć takie obawy i powiedzieć, że w przypadku Hamonic nie ma się o co martwić, ale są pewne narzekania, które prawnie niepokoją rodzinę Canucks. Benning powiedział, że Hamonic będzie w obozie, a on nie. to jest problem.

Brady Keeper opuszcza obóz z kontuzją nogi

Obóz treningowy zakończył się złą nutą, gdy młody obrońca Brady Keeper doznał brzydkiej kontuzji podczas drugiej sesji na lodzie. Lewa noga bramkarza była boleśnie skręcona, przez co krzyczał z bólu.

JT Miller natychmiast znalazł się u boku Keepera i potwierdził powagę problemu, dzwoniąc do personelu medycznego, podczas gdy Tyler Myers zaalarmował ratowników medycznych w gotowości. Noga bramkarza została zamrożona i zdjęta z lodu.

„To zdecydowanie niefortunne” – powiedział Green. “Myślałem, że jego gra poprawiła się, ponieważ obóz trwał przez te trzy dni. Nigdy nie lubisz widzieć nikogo leżącego na lodzie i odpływającego w ten sposób. “

Canucks nie miał aktualizacji statusu Opiekuna.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top