Nora chce, aby wkładki douszne były usługą subskrypcyjną

Zdjęcie stockowe royalty-free o tematyce nurabuds na niebieskim tle

Nurdbuds są częścią programu subskrypcji NuraNow, ale czy jest to warte dwuletniego zaangażowania?
zdjęcie: Nura

W świecie wypełnionym usługami abonamentowymi Nura dodaje usługę miesięcznej płatności za słuchawki. to jest nazwane NuraNowMasz gwarancję nowej pary słuchawek co dwa lata. Ale jak w przypadku każdej usługi subskrypcji, istnieją pewne zastrzeżenia, w tym fakt, że nie jesteś właścicielem pary wkładek dousznych lub słuchawek, które zapewnia Nura.

Cena NuraNow zależy od typu urządzenia audio, które chcesz. Usługi zaczynają się od 5 USD miesięcznie z 20 USD opłaty instalacyjnej, co daje Nurabuds. Jeśli chcesz parę wkładek dousznych Nuraphone, będą one kosztować 10 USD miesięcznie po początkowej opłacie w wysokości 50 USD. Jest też para odpornych na pot słuchawek bezprzewodowych o nazwie Nuraloop, które owijają się wokół szyi i kosztują 8 USD miesięcznie po początkowej opłacie w wysokości 30 USD.

Oficjalna strona NuraNow zauważa, że ​​wszystkie trzy modele oferują aktywną redukcję szumów (ANC), wciągający dźwięk, łatwe w użyciu sterowanie dotykowe i tryb społecznościowy, wydajny przekazywanie dźwięku, dzięki czemu możesz słyszeć swoje otoczenie tak, jak chcesz. Aktywna subskrypcja NuraNow zapewni również ekskluzywne korzyści, takie jak miesięczne zniżki i prezenty. Jeśli zarejestrujesz się teraz, otrzymasz trzy miesiące Endel, aplikację audio skoncentrowaną na sztucznej inteligencji, która ma pomóc Ci się zrelaksować i skupić.

Nie ma umowy zobowiązującej Cię do NuraNow, chociaż będziesz musiał wypełnić plik Formularz kontaktowy anulować subskrypcję. Nura zauważa w FAQ, aby „poinformować nas o konkretnym powodzie, dla którego chcesz anulować”, co sugeruje, że przed udzieleniem odpowiedzi należy podać powód.

W dalszej części Warunków Nura stwierdza, że ​​usługa subskrypcji NuraNow „nie jest obecnie programem wynajmu na własność”. Jeśli anulujesz w ciągu 24 miesięcy, Nura zdalnie dezaktywuje wszystkie Twoje urządzenia i masz 30 dni na ich odesłanie. Użytkownicy, którzy nie zwrócą produktu, będą nadal obciążani kosztami.

Pomysł posiadania nowej pary słuchawek co dwa lata jest zdecydowanie atrakcyjny. Ale biorąc pod uwagę, że jest to gadżet, który nosisz codziennie podczas pracy, zabawy i pocenia się, może to być coś, co chcesz mieć na stałe, a nie wynajmować. I chociaż NuraNow wydaje się, że z czasem zaoszczędzisz pieniądze, cena subskrypcji na poziomie podstawowym wynosi około 140 USD pod koniec dwuletniego okresu — mniej więcej tyle samo, co para Apple AirPods w sprzedaży lub Samsung Galaxy Buds.

Byłoby miło uzyskać więcej informacji od Nury na temat tego, co dzieje się ze starymi słuchawkami i dousznymi po ich włączeniu, na przykład, czy sprzęt został poddany recyklingowi. Jest to coś, z czym flirtowali inni producenci, aby skłonić ludzi do wydania gotówki na modernizację. A przynajmniej usługa subskrypcji NuraNow nie tylko wydaje się sposobem na zachęcenie klientów i zniechęcenie ich do kupowania słuchawek innych marek.

READ  Wiadomości o koronawirusie dzisiaj: Ontario przyspiesza drugie dawki szczepionki AstraZeneca; Ontario zgłasza 502 nowe przypadki nowego koronawirusa; Szczegóły kanadyjskich kontraktów na szczepionki

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top