Nokia HMD wchodzi na tablety z Androidem za 249,99 USD T20

Po latach skupiania się na telefonach, HMD wprowadza na rynek swój pierwszy tablet z Androidem pod marką Nokia – coś, czego nie widzieliśmy od czasu, gdy prawdziwa Nokia wprowadziła na rynek tablet Tablet N1 z systemem Android pojawił się w 2014 roku.

T20 to 10,4-calowy tablet przeznaczony do pracy i nauki w domu. Ceny zaczynają się od 249,99 USD w USA i będą dostępne od 17 listopada, podczas gdy w Wielkiej Brytanii tablet będzie dostępny od dziś, począwszy od 179,99 GBP za wersję Wi-Fi lub 199,99 GBP za model LTE.

Jak można się spodziewać po rozsądnej cenie, Nokia T20 nie jest potęgą dla tabletu z Androidem. Jest zasilany przez skromny procesor Unisoc Tiger T610, a w USA i Wielkiej Brytanii jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 64 GB rozszerzalnej pamięci masowej. HMD uważa, że ​​jego bateria 8200 mAh wystarczy na 15 godzin przeglądania stron internetowych, 7 godzin rozmów konferencyjnych lub 10 godzin oglądania filmów. Tablet obsługuje szybkie ładowanie 15W.

Zwróć uwagę na kamerę internetową, która jest przeznaczona do poziomych połączeń wideo.
Obraz: HMD

Z przodu tabletu znajduje się 10,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1200 x 2000, otoczony kamerą internetową 5 MP, która na szczęście znajduje się na dłuższym boku ekranu (lepsza do połączeń, gdy tablet jest w trybie poziomym). Z tyłu znajduje się aparat 8MP, jeśli jesteś typem osoby, która lubi robić zdjęcia za pomocą tabletu. Posiada klasę odporności na kurz i wodę IP52, co oznacza, że ​​powinna wytrzymać zachlapanie światłem.

Po stronie oprogramowania HMD twierdzi, że trzyma się standardowego Androida, co nie jest dobrą wiadomością, biorąc pod uwagę brak aplikacji zoptymalizowanych pod kątem tabletów. Inni producenci, tacy jak Samsung, dodali własne funkcje oprogramowania, takie jak DeX, aby obejść niedociągnięcia dużego ekranu Androida, ale HMD nie planuje zrobić tego samego. T20 zostanie uruchomiony z Androidem 11, a HMD obiecuje dwa lata głównych aktualizacji systemu operacyjnego i trzy lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń. Nie ma tutaj rozszerzonej gwarancji, jak widzieliśmy w przypadku Nokia X20 na początku tego roku.

W pudełku T20 dostajesz kabel ładujący USB-C i klocki, ale firma sprzedaje również osobno składane etui i wytrzymałe etui, jeśli chcesz chronić tablet przed uderzeniami i zarysowaniami. Wytrzymały futerał będzie kosztował 39,99 USD / 39,99 GBP, a etui z klapką 59,99 USD / 49,99 GBP.

READ  Razer ogłasza potężny nowy Blade 14

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top