Nintendo wypuszcza specjalną edycję konsoli Switch OLED z motywem Splatoon 3

Nintendo wypuszcza zupełnie nowy Switch OLED, ale nie jest to wersja pro, o której mówiono od miesięcy. Zamiast tego jest to specjalna tematyczna wersja Switch OLED nadchodzącej gry Splatoon 3. Wersja Switch OLED Splatoon 3 zostanie uruchomiona 26 sierpnia w cenie detalicznej 360 USD (bez podatków lokalnych). Splatoon 3 nie jest dołączony do systemu.

Nowy przełącznik OLED z 3 motywami Splatoon zawiera grafikę inspirowaną kałamarnicami z historii gry i dwa zabawne kontrolery Joy-Con – jeden fioletowy/niebieski i jeden żółto/zielony – oba z lekko przezroczystymi białymi bokami. Tymczasem chodnik ma plamę żółtej farby w dolnym rogu i molo z graffiti dookoła.

Oprócz specjalnej edycji Switch OLED, Nintendo będzie również sprzedawać kontroler Splatoon 3 Switch Pro (75 USD) i Splatoon 3 Switch Carrying Case (25 USD). Oba wystartują wraz z grą we wrześniu.

Japoński gigant gier potwierdził niedawno datę premiery Splatoon 3, 9 września. Trzecia pozycja w popularnej serii strzelania do kałamarnic i dzieci firmy Nintendo będzie zawierać tryb wieloosobowy 4v4 z nowymi mapami, a także tryb kooperacji Hordy o nazwie Salmon Run. Oczekuje się kampanii dla jednego gracza, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

https://platforma.twitter.com/widgets.js
Nintendo po raz pierwszy wypuściło Switch OLED zeszłego lata. Jest to stopniowe ulepszenie w stosunku do oryginalnego Switcha, który zawierał wyświetlacz OLED i zmodyfikowaną podpórkę. Switch, który zadebiutował w 2017 roku, nadal jest najlepiej sprzedającą się konsolą do gier wideo na świecie. Chociaż w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się plotki na temat Switch Pro, Nintendo jeszcze nie potwierdziło, czy planuje wydać ulepszoną wersję konsoli hybrydowej.

Kolejną dużą grą Nintendo jest Xenoblade Chronicles 3. Tytuł na Switcha ukaże się 29 lipca.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top