Nintendo nie jest zadowolone z przełączania obrazów gier na Steamie

Obraz: Firma Pokémon

Emulacja przełącznika to plik cośz czego Nintendo najwyraźniej nie jest zadowolone – z wieloma własnymi wydaniami często wyciekającymi przed oficjalnymi datami ulicznymi, iw większości przypadków działają. w przeciwnym razie sprzętu w znacznie wyższych rozdzielczościach i szybkościach klatek.

Nintendo podejmowało w przeszłości działania przeciwko piractwu i emulacji, a ostatnio przeszło na kolejną falę DMCA. po wycieku Pokemony Scarlet i VioletNintendo celuje teraz w obrazy gier Switch, które są publikowane na stronie internetowej SteamGridDB.

Usunięcie DMCA oznacza obrazy z sześciu gier Nintendo Switch – w tym Szkarłatny Pokemoni Pokemon Violeti Splatoon 3i Kroniki Xenoblade’a 3i Super Mario Odysejai adres uruchomienia The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

SteamGridDB umożliwia użytkownikom przesyłanie niestandardowych obrazów gier do wyświetlania w ich bibliotece Steam i wygląda na to, że ta funkcja może być używana razem z Steam Deck i określonym emulatorem.

Według raportu dot GameRadar+Niektórzy użytkownicy już próbują ponownie przesłać te oficjalne obrazy gry Switch. Warto zauważyć, że na SteamGridDB znajduje się wiele innych obrazów związanych z Nintendo, ale japońska firma na razie skupia się tylko na wyżej wymienionych tytułach.

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo skupiło się na treściach związanych ze Steam lub Steam Deck:

READ  Xiaomi 11i i 11i HyperCharge otrzymują aktualizację MIUI 13 opartą na systemie Android 12

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top