Nil spada do Polski, 35-7 | Wiadomości, sport, praca

Na nieszczęście dla Czerwonych Smoków przeciwnicy byli starym przeciwnikiem, który po kolejnych stratach chętnie odnotowywał zwycięstwa. Buldogi Polskie początkowo nadały ton, a następnie wygrały 35-7 z Czerwonymi Smokami.

Nil spada do Polski, 35-7 | Dzięki informacjom, sporcie, zawodom i sukcesom Polska bije rekord 3-3. Niles spada 3-2.

Polska pokonał pierwsze trzy piłki w piątek wieczorem, aby w drugiej kwarcie objąć prowadzenie 21-0, a Bulldogs nigdy nie oglądając się za siebie. Po trzech autach Nilesa, w pierwszym posiadaniu Polski na 61 jardów rozegrano sześć rund biegowych. Starszy rozgrywający Jack Fulton zakończył jazdę remisem na 15 jardów.

Polski trener Tom Pavlanski powiedział: „Byliśmy zdecydowanie skupieni i głodni, aby wygrać w tym tygodniu”. Nasi trenerzy i zawodnicy trzymali się razem i wykonywali świetną robotę przez cały tydzień. Mieliśmy świetny weekendowy trening i utknęliśmy w naszym programie sportowym i to się opłaciło. „Polska i Nil spotykają się co roku od 1990 roku, a Bulldogi prowadzą teraz serię 28-4. Bulldogs pokonali Red Dragons 801-269 i utrzymali Dragons od 22 do siedmiu punktów w 32 meczach rozegranych między szkołami.

Kolejny trójka Nilesa oddał piłkę Polakom samotnie w 42 minucie, tym razem Bulldogs nie tracili czasu na stworzenie przewagi 14-0. W pierwszej grze posiadania piłki Fulton połączył siły z szeroko otwartym Rossem Deto na przyłożenie z 58 jardów. Fulton zakończył noc z podaniami 4 w 8 na 101 jardów, które obejmowały kilka uderzeń przyziemienia dla Teto. Fulton rzucił 81 jardów i przyziemienie.

Polska otrzymała łącznie 393 jardy, z czego 264 to jardy ratunkowe. Dom Parker zdobył 74 jardy w 11 przewoźnikach. Dillon Smith był 65 jardów i rzucił się na przyłożenie. Polska wróciła do gry w parterze z trzecim posiadaniem piłki, podwyższając wynik z 11 rozegranych na 86 jardów do 21-0.

READ  PKN przejmuje Arlan Gruba Lotos i PGNGG - umowa podpisana

Drugi rozgrywający Antuvan Gardner prowadził Red Dragons z 115 jardami w 23 przewoźnikach. Polska wróciła do gry w parterze z trzecim posiadaniem piłki, podwyższając wynik z 11 rozegranych na 86 jardów do 21-0.

Najważniejsze informacje o tej grze

  • Tytuł: Nil spada do Polski, 35-7 | Wiadomości, sport, praca
  • Sprawdź wszystkie aktualności i artykuły Wiadomości sportowe Aktualizacje.
Zastrzeżenie: Jeśli chcesz zaktualizować/edytować ten artykuł, odwiedź nasze Centrum pomocy. Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje G.OhOhgLmi Aktualności

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top