Nigdy nie możemy zapomnieć o ofiarach w Niemczech

Niemiecki nazistowski K.L. 76. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Z tej okazji od czasu do czasu publikował post Beta Cyto, która obecnie jest posłem do PE ds. Prawa i Sprawiedliwości.

„76 lat temu ostatni więźniowie niemieckiego obozu zagłady zostali uratowani przez Auschwitz-Birkenau. Jednak wcześniej Niemcy zabili miliony. Ginęli w obozach zagłady, ale także na ulicach. Nie możemy zapomnieć o ofiarach Niemiecka brutalność! ”- napisał polityk z Ovissim.

Uroczystości odbywają się tylko w internecie

W związku z infekcją koronawirusem obchody wyzwolenia obozu, z wyjątkiem wyjątku, odbyły się nie w muzeum w Ovisim, ale w Internecie. Transmisję z wydarzenia można śledzić o godz. 16.00 na stronach www.auschwitz.org i 76.auschwitz.org, a także na profilach Muzeum Auschwitz na YouTube i mediach społecznościowych.

Tematem przewodnim 76. rocznicy wyzwolenia obozu są losy dzieci. Ponad 200 000 z nich zostało zabitych. W dniu uwolnienia Auschwitz było ich 700.

Przeczytaj także:
Premier: Niemieccy naziści zbudowali najstraszliwszą machinę śmierci w historii świata
Przeczytaj także:
„Dziś jest dzień hipokryzji na skalę niemiecką”. Mocne wejście Kimisa

READ  Pudełko. W Krzysztofie "Diablo" problem Włodarczyka. Wkrótce usłyszy kolejne zdanie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top