13 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Niezadowolony ze swojego miejsca Stokes powiedział piękne słowa o Kubakim

Po jednym Seria Piątkowy mecz குபாக்கி Był drugi, a Stokes trzeci. Ostatecznie skoczek z Sapila wypadł za scenę, a Piotria zajęła trzecie miejsce. Kubaki ich pokonał, aw drugiej rundzie poprawił rekord gór, zdobywając 144 metry.

Obejrzyj wideo
„Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stocana może dać nam wiele radości”

Stokes skomentował rekord Kubakiego! Jakie słowa

– Ten rok to dobry początek. Dzisiaj było świetnie. Miłego dnia, bardzo dobre skoki. Co dalej? To, co zrobił Dawid, mogę tylko dodać do klęczących narodów! – powiedział Stokes w rozmowie z Eurosportem po drugim meczu Mecz Czterech Skoczni w Karmich-Bartenkirchen.

Co pokazał Stoch po swojej pierwszej karcie? „Nie możesz wyglądać jak trenujący sportowiec przed telewizorem”

– Czwarte miejsce może mnie trochę zasmucić. OK, ale co robić? Poza tym to wspaniale, że przekazuję swoją platformę firmie Biotech. Oczywiście wygrał ten etap dla siebie – powiedział Stoch. Kiedy osiągnął 132 metry, skoczek powiedział, że nie ma pojęcia, co stało się w jego drugim skoku. „Myślałem, że wszystko jest w porządku, a potem zostałem ściągnięty”. Nie wiem, czy to odbicie było zbyt płynne, więc na końcu nie miałem trochę prędkości, czy też było spowodowane wiatrem. Cieszmy się tym Nowym Rokiem! – Skończyłem słup.

Norweskie media zirytowane zakładką Kubakiego.  Nie doceniają jego dorobku i nie mogą przyjść z porażkąNorweskie media zirytowane zakładką Kubakiego. Nie doceniają jego dorobku i nie mogą przyjść z porażką

Stoch jest wyżej w 69. klasyfikacji DCS niż Kubaki. Oboje walczą o sukces

Stokes jest wyższy niż Kubaki w aktualnej kategorii ogólnej 69. Turnieju Czterech Skoczni. Zajmuje trzecie miejsce, 6,7 punktu za liderem Holver Eckner Granroot. Kubaki traci 8,6 punktu. Andrzej Stokana jest siódmy, a Piotra dziesiąta. Następny mecz TCS odbędzie się w sobotę i niedzielę w Innsbrucku. Oficjalne treningi i kwalifikacje zaplanowano na pierwszy dzień, a zawody odbędą się 3 stycznia. Na żywo na Sport.pl.

READ  Giuliani próbował kupić czas Trumpa, ale zadzwonił pod zły numer. Nagranie wyciekło. „Proszę ...” | Wiadomości z całego świata

David Kubaki w Karmich-BartenkirchenKlasyfikacja generalna zawodów Czterech Skoczni. Wielka poprawa Kubakiego, ale Stoch jest jeszcze lepszy!