Nieszczery sposób, w jaki Chris Rock odniósł się do opisu Oscara w Standing Law autorstwa Willa Smitha

Może trudno w to uwierzyć, ale od tamtego czasu byliśmy nieśmiali tylko kilka dni w miesiącu Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów. Gdy rozmowa o incydencie przeszła w cichy ryk, nadeszła oficjalna kara akademii Smith zakazał koncertu na dekadęMożemy wreszcie zobaczyć, jak ten problem zniknie na dalszy plan. Przynajmniej do czasu, gdy Chris Rock postanowił w pełni zająć się skutkami tego wydarzenia, co wydaje się bliższe po jego zaimprowizowanych uwagach na temat tego niesławnego momentu w zeszły weekend.

W zeszły piątek wystąpił przed wyprzedaną publicznością w Baltimore, a The Rock najwyraźniej otworzył swój występ ukłonem w stronę Oscara. Obecna była reporterka Annie Rose Ramos z WJZ, lokalnego oddziału CBS. Udostępnij te notatki przez Świergot Ramos zauważył następujący krótki dowcip, którego Chris Rock zwykł kpić z tego szeroko dyskutowanego wydarzenia:

Przez pierwsze 30 sekund Rock wychodzi i mówi: „W porządku, wszystko w porządku… Jestem wyleczony z żartów i siniaków… Przez większość czasu”, a potem nie wspomina pełnego klapsa przez 1,5 godzin w przezabawnym programie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top