Niespokojna młoda i rozpieszczona: poniedziałek, 27 września – Apel SOS Baby Abby – Tessa wyznaje – Program Victora i Ashlanda

ten Młode i niespokojne spoilery (Y&R) W poniedziałek, 27 września, drażnią się, że Abby Newman Abbott Kanclerz (Melissa Ordway) wyśle ​​mały telefon SOS, podczas gdy Tessa Porter (Kate Fairbanks) wyznaje Sharon Rosales (sprawa Sharon). Victor Newman (Eric Bryden) i Ashland Locke (Richard Borghi) również będą knuć spisek przeciwko Billy’emu Abbottowi (Jason Thompson), więc oto, na co widzowie mogą się spodziewać.

Abby niedawno podjęła decyzję o nowej niani, ale to zajmuje całą wioskę! Oczywiście będą pewne kryzysy, w których rozwiązaniu Abe potrzebuje natychmiastowej pomocy, i tu właśnie wkracza Devon Hamilton (Bretton James).

Devon nie chciał wyprzedzać, ale zapewnił Abe, że w każdej chwili jest gotów wkroczyć z kanclerzem Dominikiem Newmanem Abbottem.

Abby zdecyduje się na przyjęcie Devona do tego programu w poniedziałkowym odcinku Y&R. Poczuje się wyobcowana nad głową i prawdopodobnie będzie potrzebować umiejętności szeptania dziecka Devona, jeśli Dominic się nie uspokoi.

Devon ma talent do uspokajania Dominica, kiedy nie może przestać płakać, więc energiczny tata może ponownie udowodnić, że ma magiczny dotyk.

W każdym razie Abe byłby wdzięczny za pomoc – zwłaszcza, że ​​Chance Chancellor (ostatnio grany przez Donniego Boaza) wciąż nie jest w domu, by zaoferować jakiekolwiek wsparcie.

Polegając w ten sposób na Devonie, Abby może zacząć widzieć go w roli ojca i skomplikować sprawy.

Jeśli chodzi o Tessę, wyzna ona Sharon swoje prawdziwe uczucia. Tessa nie jest teraz zainteresowana zajściem w ciążę, ponieważ jest wschodzącą gwiazdą w świecie muzyki – nie wspominając już o Marii Copeland (Camaryn Grimes), która jeszcze nie wyleczyła się z utraty Dominica.

Nic we wspólnym życiu Marii i Tessy nie ma na celu dodania dziecka.

Chociaż Tessa jest zdecydowanie otwarta na założenie rodziny z Marią, czas nie jest odpowiedni.

READ  Horoskop dzienny: 6 sierpnia

Sharon będzie to miała i zachęci Tessę do uczciwego podejścia do Marii, ale po drodze pojawią się pewne przeszkody.

Maria będzie w siódmym niebie, jeśli chodzi o ten pomysł z dzieckiem, więc Tessa będzie wahać się, czy dojść do siebie i będzie sfrustrowana.

Wreszcie Victor i Ashland zjednoczą się przeciwko wspólnemu wrogowi.

Zjednoczą się, by powstrzymać Billy’ego – być może po tym, jak Victor sprawi, że Jesse Gaines (Jason Jones) odejdzie. Victor może zapłacić Jeansowi więcej niż za propozycję Billy’ego, by wydostać ją z Genui.

Oczywiście Victor może najpierw chcieć poznać sekret Ashlanda, ale jego priorytetem będzie ochrona i błogość Victorii.

Victor może chcieć, aby niektóre rzeczy się wymknęły, ponieważ Victoria jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek, a Ashland ma umrzeć w ciągu kilku miesięcy.

Ashland doceni, że ma w swoim kącie tak zaciekłego sojusznika, jak Victor, więc będą na tej samej stronie, gdy wypracują taktykę, aby trzymać Billy’ego na dystans.

Spoilery dla The Young and the Restless mówią, że Ashland w końcu się wycofuje, ale pomoc Victora opóźni nieuniknione.

CDL będzie miał kolejne nagranie Młode i niespokojne spoilery, aktualizacje i nowości, więc zatrzymuj się regularnie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top