Niespodzianka! Hamsters wprowadza najtrudniejszą serię Tetris na Switcha w przyszłym tygodniu

Zdjęcie: via Famitsu/Arika, Hamster Corp

Jeśli myślisz, że grałeś we wszystko Tetris Gry, pomyśl jeszcze raz! Tytuł 1998 tylko w Japonii Tetris: arcymistrz Otrzymasz wersję Switch eShop w przyszłym tygodniu, 1 grudnia. Hamster Corp. doda ten tytuł Arika do swojej dobrze znanej serii Arcade Archive, więc jest duża szansa, że ​​w pewnym momencie pojawi się zachodnia wersja.

„Z przyjemnością informujemy, że udzieliliśmy licencji „TETRIS THE GRAND MASTER” firmie Hamster Inc. na przenośność na NintendoSwitch i Playstation4.”

Niektóre z cech wyróżniających Tetris: The Grand Master to fakt, że gra zawiera do 999 poziomów i była pierwszym tytułem, który dodał grawitację 20G, co powoduje, że bloki pojawiają się tuż pod ekranem, dając graczom zaledwie pół sekundy na regulować ich rozmieszczenie.

Ponownie, nie jest jasne, czy to dostanie zachodnie wydanie, ale jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje – damy ci znać. W międzyczasie zawsze możesz sprawdzić inne oferty Tetris na Nintendo Switch, takie jak Tetris 99 i Efekt Tetrisa: Online. Hamster doda także tytuł Namco shoot ’em up Galaktyczny Do archiwum Arcade 24 listopada. Wygląda na to, że po raz pierwszy gra z lat 70. dołączyła do zestawu retro chomików.

Chcesz zagrać w serię Grand Master na Switchu? Komentarz poniżej.

READ  „Pogarda” otrzymała zaktualizowane okno wydania i była „zakończona w 75 procentach”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top