Niektóre produkty z roślin strączkowych zawierające brokuły zostały wycofane z rynku z powodu obaw związanych z listerią – National

Wezwanie zostało wydane w Atlantycka Kanada Dla niektórych pysznych produktów, które zawierają brokuły ze względu na możliwe Zakażenie Listerią.

Produkty są w sprzedaży do 13 sierpnia w delikatesach w sklepach Sobeys, Foodland i Co-op w Nowej Szkocji, Nowym Brunszwiku, Nowej Fundlandii i Labradorze oraz na Wyspie Księcia Edwarda.

Czytaj więcej:

Wycofanie tahini z powodu możliwego ryzyka salmonelli, produktu sprzedawanego w Ontario i Quebecu

Produkty były również sprzedawane w sklepach Valufoods w Hartland, NB i Centerville NB

ten Kanadyjska Agencja Kontroli Żywności Osoby, które posiadają którykolwiek z produktów, mówią, że albo zwrócić je do sklepu, w którym zostały zakupione, albo je wyrzucić.

Jak dotąd z produktem nie powiązano żadnych chorób.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Pokarmy zanieczyszczone listerią mogą powodować wymioty, nudności, uporczywą gorączkę, bóle mięśni, silne bóle głowy, sztywność karku, a nawet śmierć w ciężkich przypadkach.

© 2021 Prasa kanadyjska

READ  Ceny domów i sprzedaż domów w Kanadzie osiągnęły rekordowy poziom w marcu – ale od tamtego czasu spadały z każdym miesiącem

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top